Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.01.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests
Valūtas kursi
GBP: 0,8837
RUB: 69,3324
USD: 1,2255
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīgā risināsies starptautiskas sacensības peldēšanā „Riga Sprint 2017” 30.10.2017 15:11 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
3. un 4. novembrī sporta kompleksa „Daugavas sporta nams” (Kr.Barona iela 107) peldbaseinā norisināsies starptautiskās ūdens sporta veidu federācijas (FINA) apstiprinātas 2018. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības, kurās būs iespējams skatīt arī Eiropas un pasaules čempionātu finālistus un medaļniekus.

„Riga Sprint” ir plašākās un atpazīstamākās peldēšanas sacensības Baltijā, kurās tradicionāli pulcējas ne vien Latvijas, bet arī kaimiņvalstu labākie sportisti. Šogad īpaši jāizceļ Baltkrievijas delegācija, kuras sastāvā Latvijā viesosies teju visi nacionālās izlases dalībnieki, tai skaitā I.Šimanovičs, I. Curkins, A. Latkins, kas pērn FINA pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļu 4x50m kombinētajā stafetē. Šogad baltkrievi uz Rīgu plāno atvest ap 40 sportistu lielu delegāciju. Divtik vairāk sportistu pieteikts arī no Igauniju pārstāvošajiem klubiem, kuru rindās būs redzama virkne kaimiņvalsts vadošo atlētu.

Kuplais dalībnieku skaits vēl vairāk palielinās intrigu cīņā par 28 medaļu komplektiem individuālajās distancēs un ir skaidrs, ka pašmāju sportistiem nāksies rādīt savu labāko sniegumu, lai sprinta čempionāta jaunā dizaina medaļas paliktu Latvijā.

Festivāla programma ir sadalīta sacensību priekšpeldējumos jeb kvalifikācijas sacensībās, kas norisināsies rīta sesijā, un finālos, kuros par medaļām cīnīsies seši spēcīgākie sportisti. Stafešu peldējumos labākās komandas tiks noskaidrotas vakara programmas ietvaros.

„Riga Sprint 2017”, kas tiek rīkotas ar Rīgas pašvaldības atbalstu, ir iekļautas Eiropas Peldēšanas federācijas (LEN) un FINA sacensību kalendārā.

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja ir bez maksas.

Plašāka informācija sacensību mājas lapā: www.rigasprint.lv vai www.swimming.lv Sacensību translācija tiešraidē būs pieejama sporta kanālā Sportacentrs.com TV (Lattelecom Interaktīvās TV 411.kanāls), portālā Sportacentrs.com, LPF mājas lapā – www.swimming.lv, kā arī sacensību mājas lapā. Tiešraides sākums katru dienu plkst. 9.30 (priekšsacīkstes) un plkst. 18.00 (fināli).

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv


Rīgā atklāj Latvijas valsts simtgadei veltītu vides mākslas objektu „Goda vārti”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi