Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Rīgas jaunieši forumā spriež par pilsētplānošanas idejām 01.11.2019 15:58 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 31. oktobrī, Latvijas Universitātes Dabas mājā norisinājās pirmais pilsētplānošanas forums „Runātrīga”, kura laikā galvaspilsētas jauniešiem bija iespēja iesaistīties pilsētas attīstības plānošanas procesā kopā ar nozares speciālistiem.

Forumā piedalījās ap 100 jauniešu, kuri dalījās idejās par pilsētas un tās apkaimju attīstību un stāstīja savu Rīgas stāstu. Pasākumu organizēja Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, tajā piedalījās arī Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Aleksejs Rosļikovs, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Pasākumā bija iespēja uzzināt vairāk par pilsētplānošanas procesu, iepazīties ar citiem ieinteresētiem jauniešiem un izzināt arī pašiem savas Rīgas vērtības un pērles. Tāpat jauniešiem bija iespēja iesaistīties Rīgas pilsētas attīstības programmas 2021. - 2027. gadam veidošanā.

„Pasākums noritēja ļoti veiksmīgi, dzirdējām daudz labu ideju. Ir cerība, ka aug jauni un talantīgi pilsētplānošanas speciālisti,” uzsvēra A. Rosļikovs.

„Iepriecināja tas, ka uz pasākumu bija atnākuši daudzi jaunieši, kurus patiešām interesē mūsu pilsētas nākotne. Turklāt no jauniešu teiktā izrietēja, ka viņi ir ne tikai vērotāji, bet spēj piedāvāt savas idejas nākotnei. Jauniešu attieksme pret pilsētas attīstības procesiem bija pozitīva un izteiktajās iecerēs varēja saklausīt to, ka viņi paši ir gatavi aktīvi līdzdarboties, lai galvaspilsētu padarītu labāku,” teica E. Aldermane.

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Vilemsons, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators, tālr.: 67026231; e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi