Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
19.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Drosma, Drosmis, Elīna
Valūtas kursi
GBP: 0,8784
RUB: 75,5050
USD: 1,1505
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks A.Buļa monoizrāde „Facebook. Post Scriptum” 12.01.2018 12:40 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Kultūras pils „Ziemeļblāzma” lielajā zālē 30. janvārī plkst. 19.00 notiks Gaļinas Poļiščukas režisētā Andra Buļa mono izrāde „Facebook. Post Scriptum”, kas tapusi, iedvesmojoties no populārākā sociālā tīkla pasaulē – „Facebook”. Lugas autore ir Nargiza Baghirzade.

Radošā komanda cenšas atbildēt uz jautājumiem, kas mūsdienu cilvēku tik ļoti saista šajā virtuālajā vidē, kas ir tas, ko mēs atrodam sociālajos tīklos, bet ko reālā dzīve vairs nespēj dot, kur ir robeža starp patieso cilvēku un viņa kopiju.

Skatītāji ar izrādes varoni, tipisku „ofisa planktonu” Tomasu Bertansonu, sastopas brīdī, kad viņš veido savu profilu sociālajā tīklā „Facebook”. Tomass ironizē par cilvēka sociālā statusa atkarību no „patīk” un komentāru skaita pie viņa darbībām, un visvairāk par to, kā cilvēks, apsēsts ar vēlmi dzīvot mākslīgi radītā vidē, zaudē saikni ar reālo pasauli.

Izrāde balstīta uz reālu varoņu korespondenci un darbībām sociālajā tīklā „Facebook”. Kādu laiku pirms izrādes tapšanas režisore un aktieris, izmantojot iedomātus profilus, ir pavadījuši šajā sociālajā tīklā, sarakstoties ar virtuālajiem draugiem, publicējot statusus uz „sienas” un analizējot tiem veltītos komentārus. Ja izrādes teksts Jums šķiet kaut kur dzirdēts – nebrīnieties, jo liela daļa no mums lieto „Facebook”

Izrādes ilgums ir divas stundas. Biļetes cena ir 10 eiro, pensionāriem un studentiem – 8 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā un „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Papildinformācija: Juris Mūrmanis, kultūras pils „Ziemeļblāzma”, tālr.: +371 25402464; +371 67848843; E-pasts: juris.murmanis@riga.lv; interneta vietne: www.ziemelblazma.riga.lv

Informāciju sagatavoja: Dace Lasmane, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības, Mediju un komunikācijas projektu vadītāja, tālr.: +371 67105529; e-pasts: Dace.Lasmane@riga.lv; interneta vietne: www.kulturasapvieniba.riga.lv


Informē par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi