Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Jau 15. reizi Rīgā notiks sporta deju festivāls „Latvia Open 2017” 02.11.2017 13:26 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Latvijā atgriežas Pasaules reitinga sacensības sporta dejās pieaugušajiem un gaidītākais notikums deju kalendārā - sporta deju festivāls „Latvia Open 2017”. Skaisti tērpi, pasaules vadošie dejotāji, profesionalitāte un lieliska atmosfēra – tas viss būs vērojams vienkopus, šajā nedēļas nogalē, 4. un 5.novembrī, „Daugavas sporta namā”. XV Starptautiskais Sporta deju festivāls „Latvia Open” ar Rīgas domes, Latvijas Sporta Deju un Pasaules Sporta deju Federāciju, kā arī citu lieldraugu atbalstu norisināsies jau 15. reizi.

Pasaules līmeņa dejotāji sacentīsies sešās dažādās pasaules reitinga posma disciplīnās un vecuma grupās par punktiem, kas tiem nodrošinās esošo vai ļaus paaugstināt vietu pasaules reitinga tabulā. Deju festivālā tiks pārstāvētas 24 valstis, piedalīsies vairāk nekā 800 dejotāju. Būs pārstāvētas ne tikai Baltijas valstis un tuvākie kaimiņi, bet arī tādas valstis kā Armēnija, Kanāda, Moldova, Izraēla, Maķedonija, Albānija un citas.

Organizatori Mario Končevskis un Marika Kalēja stāsta: „Visu šo gadu garumā, organizējot „Latvia Open”, esam sakrājuši tādu pieredzi, kas ļauj mums brīvi paskatīties uz mūsu izveidoto deju notikumu un pasmaidīt. Darbs, laiks, emocijas – viss, kas ir ieguldīts ir devis savu rezultātu – esam tikuši prestižāko deju notikumu apritē, ar ko ļoti lepojamies. Kopā esam šim visam organizēšanas procesam gājuši cauri un kāpuši arvien augstāk, uzstādot mērķus un īstenojot tos visaugstākajā kvalitātē. Kad mūsu komandai pievienojās Marta Kalēja, kura pati, starp citu, diezgan ilgus gadus vēl pati piedalījās „Latvia Open” kā dejotāja, tad visi pienākumi sadalījās uz 3, kas viennozīmīgi ir vieglāk un vēl jaudīgāk – jaunas idejas, jauni risinājumi un iegūta vēl lielāka pievienotā vērtība. Un nu esam sasnieguši savu īpašo jubileju – 15 gadus – noturot prestižu pašā augstākajā līmenī! Tas, ko visu mūsu organizatoru vārdā varu teikt – nāciet un vērojiet šo skaisto pasākumu klātienē – tās sajūtas ir neaizvietojamas un baudījums, ko notverat vērojot visus spilgtos tērpus, skaistās emocijas un dejas burvību!”

4. novembrī plkst.19.00 sāksies „Rīgas Mēra Kausa” sacensības pieaugušo grupā, kas iekļautas „WDSF WORLD OPEN”, tās ir vienas no vislielākajām pasaules reitinga sacensībām. Turpat dejos arī mazākie dejotāji, izpildot četras dejas, un 14 - 15 gadus vecie Juniori II ar latīņamerikas dejām un notiks pasaules reitinga posms Senioriem II. 5. novembrī vakara daļas sākums būs plkst. 17.30, un tajā varēs vērot tās pašas grupas, taču pieaugušo grupai būs pasaules reitinga posms latīņamerikas dejās, savukārt juniori izpildīs klasiskās standartdejas.

Sacensības varēs vērot arī tiešraidē gan virszemes televīzijas kanālā: sportacentrs.com TV, gan internetā.

Papildinformācija: Marta Kalēja, tālr.: +37129346154; E-pasts: marta@sdkmario.lv; interneta vietne: www.latviaopen.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi