Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
17.08.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Oļegs, Vineta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Nedēļas nogalē notiks 47.Rīgas čempionāts airēšanas slalomā 04.10.2017 13:19 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sestdien, 7.oktobrī, Rīgas pilsētas kanālā, posmā starp Bastejkalnu un Kr.Valdemāra ielu, jau  47.reizi norisināsies starptautiskais Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā.

Dalību  sacensībās pieteikuši airētāji no sešām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas, kas jau vien liecina par to, ka sacensības būs gana spraigas un interesantas ne tikai pašiem sportistiem, bet arī skatītājiem un līdzjutējiem.

Sacensību sākums plkst.11. Dalībnieki startēs divās plūsmās - dienas pirmajā daļā sacensību trasē dosies junioru vecuma grupas jaunie censoņi, savukārt pēcpusdienā savus spēkus cīņā par čempionu tituliem rādīs pieaugušo vecuma grupas sportisti.

Sacensības tiek organizētas ar mērķi popularizēt airēšanas slalomu, nostiprināt starptautisko sadarbību sporta jomā, noskaidrot labākos airētājus pieaugušo un jauniešu konkurencē, kā arī sniegt iespēju rīdziniekiem un pilsētas viesiem vērot un līdzi just spraigām sporta sacensībām pašā pilsētas centrā.

Sacensības organizē biedrība Rīgas airēšanas klubs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.


Informāciju sagatavoja Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.


LU un RD paraksta vienošanos par sadarbību Akadēmiskā centra attīstībā Torņkalnā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi