Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
15.09.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Valūtas kursi
GBP: 0,8909
RUB: 71,2243
USD: 1,1096
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīga pasaulē  
Rīgā pulcēsies līdz šim lielākā darījumu tūrisma profesionāļu grupa no Vācijas 04.04.2019 15:02 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
No 5. – 8. aprīlim Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar aģentūru „PeC Kommunikation” uzņems lielāko specializēto darījumu tūrisma profesionāļu grupu no vāciski runājošajām valstīm. Rīgā notiekošajā kontaktbiržā „MICE PEAK 2019” piedalīsies 61 kompānijas pārstāvis no Vācijas, Austrijas un Šveices, kā arī 8 Latvijas darījumu un tūrisma nozares firmu pārstāvji.

„MICE PEAK 2019” darījumu tūrisma kontaktbirža tiek rīkota rotācijas kārtībā Eiropas valstīs. RTAB ieguva tiesības rīkot šo pasākumu Rīgā, uzvarot tādus populārus darījumu tūrisma galamērķus kā Kopenhāgena un Luksemburga.

„MICE PEAK ir apliecinājums gan Rīgas, gan Latvijas spējai nodrošināt augstas kvalitātes darījumu tūrisma pasākumus tieši no vāciski runājošajām valstīm. Šis pasākums mums ir ļoti svarīgs, jo to apmeklēs nozīmīgi darījumu tūrisma profesionāļi, kas nākotnē var kļūt par labiem sadarbības partneriem vietējiem uzņēmējiem un veicināt Vācijas, Austrijas un Šveices darījumu tūristu plūsmas pieaugumu Rīgā un Latvijā. Augsti novērtējama ir arī vietējo darījumu tūrisma pakalpojumu sniedzēju dalība šajā pasākumā, un to atbalsts RTAB un tieši „MEET Riga” centieniem piesaistīt Rīgai un Latvijai jaunus konferenču, kongresu un korporatīvo klientu pasākumus,” uzsver „MEET Riga” direktors Aigars Smiltāns.

Pasākuma laikā viesnīcā „Radisson Blu Latvija” notiks kontaktbirža, kuras laikā Latvijas pakalpojumu sniedzējiem būs iespēja B2B tikšanās laikā prezentēt savu piedāvājumu potenciālajiem klientiem. Savukārt kinoteātrī „Forum Cinema” notiks semināri par darījumu un pasākumu tūrisma attīstības tendencēm Vācijā ar vieslektoriem no kompānijām „VokDams”, „American Express Meetings & Events” un „IMEX-Frankfurt”.

Latviju „MICE PEAK” kontaktbiržā pārstāvēs ienākošā tūrisma pakalpojumu sniedzēji „3K MANAGEMENT”, „Con-ex Latvia Tours Group” un „Goal Events”, viesnīcu ķēde „Radisson Blu”, „Baltic Beach Hotel, nacionālā aviosabiedrība „airBaltic”, Liepājas Tūrisma Informācijas centrs un LIVE Riga.

Papildinformācija: Aigars Smiltāns, „MEET Riga” direktors, tālr.:+ 371 2232 0416; E-pasts: meet@liveriga.lv

Informāciju sagatavoja: Anna Blaua, Live Riga sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, mob. tālr.: 28442636; E-pasts pr@liveriga.lv vai anna.blaua@liveriga.lv


Atklāj Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa atjaunotās telpas Sarkandaugavā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi