Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
19.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Drosma, Drosmis, Elīna
Valūtas kursi
GBP: 0,8784
RUB: 75,5050
USD: 1,1505
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Sestdien notiks otrais ielu ēdienu festivāls Vecrīgā 12.01.2018 12:33 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sestdien, 13. janvārī, Vecrīgā otro gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb „Riga Street food festival”, kurā 15 Rīgas restorānu šefpavāri pieņēmuši izaicinājumu meklēt ziemas sezonai raksturīgās garšas. Pasākuma laikā no plkst. 13.00 līdz 20.00 apmeklētāji aicināti izbaudīt uz uguns gatavotu ēdienu, kas apvienos pirmatnīgo un mūsdienīgo.

Festivāls notiks Vecrīgas sirdī – Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, iepretim Laimas pulkstenim. Šogad meistaru performanču rezultātā tiks radīti ēdieni, ko ikdienā nevar ne redzēt, ne nogaršot restorānos - festivālā šefpavāru radošums svinēs svētkus, gatavojot savu versiju par Latvijas ielu ēdienu, kas pārsteigs ikvienu apmeklētāju.

Šefpavāri būs sarūpējuši tādus ēdienus kā brieža gaļa ar melno šokolādi, pelēko zirņu krēmzupa ar violeto kāpostu un priežu pumpuru eļļu, burgeru melleņu maize ar ceptu ķiploku pastēti, Latgales salātiem, kūpinātu sieru un brūkleņu ievārījumu, melnā ķiploka kēkss ar lāceņu ievārījumu, dažādas zupas un daudz ko citu.

Festivālā piedalās 3 pavāru restorāns „Tam labam būs augt!” un šefpavārs Artūrs Trinkūns, „Aqua Luna” un šefpavāre Madara Bataraga, „Cup&Cino” un pārstāve Inese Vīcupa, „Entresol” un šefpavārs Raimonds Zommers, „Ferma” un šefpavārs Māris Astičs, „Kolonāde. Mūsu stāsti..” un šefpavārs Ainārs Volodka, „Kuk Buk restorāns” un šefpavārs Andris Jugāns, „Slow Food Riga” un šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, „Pagalms” un šefpavārs Kristaps Sīlis, „Restorāns 3” un šefpavārs Juris Dukaļskis, „Rocket Bean Roastery” un šefpavārs Artūrs Taškāns „Steiku Haoss” un šefpavāri Kristaps Jauja un Andrejs Bojarčenko, „Tinto” un šefpavārs Dāvis Krūmiņš un „Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā” un šefpavārs Uģis Veits.

Gardēžu pasākumu papildinās dažādas restorānu aktivitātes, kā arī festivālam atbilstoša mūzika, par kuru rūpēsies DJ Eduards Švāns.

Papildinformācija: Anna Blaua, E-pasts: anna.blaua@liveriga.lv; tālr.: 28442636

Informāciju sagatavoja: Agnese Siliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67026104; e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv


Informē par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi