Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
GBP: 0,8628
RUB: 73,0040
USD: 1,1354
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Deputāti lems par turpmāko situāciju azartspēļu jomā Rīgā 13.06.2018 15:09 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 14. jūnijā, plkst. 13.00, Rātsnama Portretu zālē notiks Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēde. Deputāti skatīs jautājumu par esošo situāciju azartspēļu jomā Rīgā un turpmāko vīziju, kā arī uzklausīs informāciju par iesaistīto pušu turpmāko rīcību.

Latvijas spēļu biznesa asociācija informēs par to, kādas ir komersantu darbības pēc Rīgas domes pieņemtajiem lēmumiem par azartspēļu aizliegumu vēsturiskajā centrā un kā viņi saredz turpmāko biznesa attīstību. Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija stāstīs par savām darbībām, kuras veic kā uzraugošā valsts iestāde. Rīgas domes Juridiskā pārvalde informēs par to, kas šobrīd notiek ar esošajām tiesvedībām saistībā ar Rīgas domes lēmumu par 42 spēļu zāļu slēgšanu Rīgas vēsturiskajā centrā un tā aizsardzības zonā, kā arī jauktas apbūves teritorijā un par turpmākajiem Rīgas domes normatīvajiem aktiem. Rīgas domes Attīstības departaments stāstīs par Pilsētas attīstības plānu un to, kur un kāda loma tajā atvēlēta azartspēļu vietām. Komitejā piedalīsies arī pārstāvji no Rīgas Pašvaldības policijas un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām apmeklēt komitejas sēdi!

Informāciju sagatavoja: Ilze Krūkle, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67181066; e-pasts: ilze.krukle@riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi