Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Aicina uz koncertu „Ar Latviju sirdī” 14.11.2017 15:33 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 20. novembrī, plkst. 16.00 iedzīvotāji laipni gaidīti Latvijas mazākumtautību kolektīvu koncertā „Ar Latviju sirdī”, kas notiks Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Rīgas mazākumtautību mākslinieciskie kolektīvi un solisti savu koncerta programmu ir īpaši veidojuši no latviešu tautas mūzikas un Latvijas autoru skaņdarbiem. Koncertā skanēs dažādu paaudžu Latvijas komponistu zināmākie un tautā iemīļotie skaņdarbi. Būs dzirdami Emīla Dārziņa, Ādolfa Skultes, Raimonda Paula, Imanta Kalniņa un citu latviešu komponistu skaņdarbi un dziesmas.

Koncertā piedalīsies biedrības „Slāvu vārds un mūzika” tautas instrumentu ansamblis „Lira”, Krievu kultūras biedrības „Harmonika” tautas instrumentu orķestris „Slavjaņe” un vīru vokālais ansamblis „Harmonika”, Pasaules kultūras biedrības „Vdohnoveņje” sieviešu vokālais ansamblis „Dušečka”, Bērnu un jauniešu deju aģentūras „Zadorinka” deju ansamblis „Zadorinka”, dziedātāja Leila Alijeva, kura Azerbaidžānas Nacionālajā konservatorijā Baku ir studējusi tautiskās dziedāšanas stilu – mugamu un Krievijas televīzijas šova „Golos” dalībnieks Aleksandrs Kazakovs, kā arī jaunie izpildītājmākslinieki – vijolniece Lueta Žagare un pianiste Alise Cīrule.

Papildinformācija: Arnis Miltiņš – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Kultūras iestāžu un amatiermākslas nodaļas Kultūras iestāžu programmu vadītājs, tālr.: 67043662; mob. tālr.: 25498080

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi