Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Sacensībās „Baltijas aplis 2018” medaļas sadalītas 05.03.2018 12:21 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Foto: Zigismunds Zālmanis
Nedēļas nogalē, 3. un 4. martā, „Elektrum Olimpiskajā centrā” risinājās 19. starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā „Baltijas aplis”, kurās skatītājus priecēja labākās mākslas vingrotājas no 18 valstīm.

Sacensību pirmajā dienā notika cīņa par medaļām daudzcīņā, kur uzvara un augstākā kaluma medaļa tika Ukrainas vingrotājai Vladai Nikolčenko (Vlada Nikolchenko), sudrabs – Salomei Pazhavai (Salome Pazhava) no Gruzijas un bronza – Katrinai Tasevai (Katrin Taseva) no Bulgārijas. Labākais Latvijas meiteņu sniegums bija Alinai Baklaginai.

Sacensību „Baltijas aplis 2018” otrajā dienā sportistes sacentās finālā individuāli atsevišķos vingrojumu veidos. Vingrojumos ar riņķi zelta medaļu ieguva Katrina Taseva, sudraba - Salome Pazhava, bet bronzas medaļu izcīnīja Vlada Nikolčenko. Vingrojumos ar bumbu pirmā vieta bija Salomei Pazhavai, otrā vieta Alinai Harnasko no Baltkrievijas, bet trešā vieta Erikai Zafirovai (Erica Zafirova) no Bulgārijas. Vingrojumos ar vālītēm zelta medaļu izcīnīja Vlada Nikolčenko, sudrabs tika Zohrai Aghamirovai (Zohra Aghamirova) no Azerbaidžānas, bet bronza - Erikai Zafirovai. Savukārt vingrojumos ar lentu zelta medaļu izcīnīja Katrina Taseva, sudraba godalgu ieguva Alina Adilkhanova no Kazahstānas, bet bronza tika Julijai Evčikai (Julia Evchik) no Baltkrievijas.

„Baltijas aplis” nav iedomājams bez Latvijas pazīstamo mākslinieku piedalīšanās, līdzi jušanas un atbalsta. Katru gadu vingrotājas sacensību laikā cīnās par mākslinieku darbiem. Jau tradicionāli sacensību beigās notika konkurss „Mis Elegance”, kurā mākslinieku žūrija izvēlējās elegantāko vingrotāju. Šogad titulu ieguva vingrotāja Katrina Taseva no Bulgārijas. Vingrotājas balvā saņem arī mākslinieku darbus, kad katrs mākslinieks izvēlas savu simpātiju un pasniedz tai savu darbu kā piemiņas velti no sacensībām „Baltijas aplis 2018”. Savukārt skatītāju simpātiju balvu ieguva Salome Pazhava no Gruzijas.

Sacensības atbalstīja Rīgas dome, tās organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.

Sacensības atbalsta Rīgas dome, tās organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi