Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Anšlavs, Junora
Valūtas kursi
GBP: 0,8748
RUB: 72,1879
USD: 1,1728
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīgā risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā 11.09.2017 12:21 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Nedēļas nogalē, no 14. līdz 17. septembrim, jau sesto gadu pēc kārtas risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā, kurā par uzvaru cīnīsies meiteņu komandas no septiņām valstīm – Slovākijas, Ungārijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas.

Sacensību atklāšana „Daugavas sporta namā” (Kr. Barona iela 107) būs 14. septembrī plkst. 17.00. Atklāšanas ceremonija iecerēta svinīgāka kā citas reizes, jo šogad izcilā basketboliste Uļjana Semjonova atzīmē 65 gadu jubileju.

Kā daudzkārt uzsvērusi izcilā basketboliste Uļjana Semjonova, šāds turnīrs meitenēm dod plašāku skatienu uz basketbolu, jo spēlēt ar savas valsts komandām nav tas pats, kas piedalīties starptautiska mēroga sacensībās.

Dalību sacensībās U-15 grupā ir pieteikušas šādas komandas: „Young Angels academy” no Košices (Slovākija), „Soproni Darazsak Akademia” no Šopronas (Ungārija), „SK Audentes” no Tallinas (Igaunija), Kaļinas rajona Olimpisko rezervju sporta skola no Sanktpēterburgas (Krievija), kā arī „BS Rīga/Rīdzene” un „BS Rīga/Jugla” komanda.

Savukārt U-17 grupā sacensībās piedalīsies: Ņevas rajona sporta skolas komanda no Sanktpēterburgas (Krievija), „Young Angels academy” komanda no Košices (Slovākija), Viļņas basketbola skola (Lietuva), Grodņas (Baltkrievija) apgabala izlase, kā arī „BS Rīga/TTP” un „BS Rīga/Rīdzene” komandas.

Spēles risināsies Basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē „Daugavas sporta nams” un sporta centra „Rīdzene” laukumos. Sacensību kalendārs, rezultāti un foto galerija pieejama jaunizveidotajā turnīra mājas lapā: www.ulacup.lv, kurā ikvienam interesentam ir pieejama arī informācija iepriekšējo gadu sacensību norisi.

Sacensības atbalsta Rīgas pašvaldība, tās organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Sacensību apmeklējums ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.tālr.: 26708034


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi