Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Sigurds, Zigurds, Sigvards
Valūtas kursi
GBP: 0,8431
RUB: 68,1692
USD: 1,1035
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Ūdensvada pārbūve Bruņinieku ielā norit sekmīgi 07.01.2020 15:26 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Kā informē SIA „Rīgas ūdens”, ir noslēgusies ūdensvada pārbūve Bruņinieku ielas posmā no Aleksandra Čaka līdz Krišjāņa Barona ielai. Tas ir pirmais apjomīgā Bruņinieku ielas ūdensvada rekonstrukcijas projekta posms.

Pateicoties būvniecībai labvēlīgiem klimatiskajiem apstākļiem, rasta iespēja darbus turpināt – šonedēļ tie Bruņinieku ielā risinās no Aleksandra Čaka ielas Avotu ielas virzienā, posmā līdz Bruņinieku ielai 75. Ūdensvada pārbūves darbus plānots turpināt ar maksimāli īsiem pārtraukumiem līdz pat to pabeigšanai.

Pašlaik būvdarbi šajā apjomīgajā projektā notiek apsteidzot termiņu. Projekta ietvaros paredzēts pārbūvēt ūdensvadu Bruņinieku ielā ar kopējo garumu 2003 metri (kopā ar pievadiem), posmos no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Brīvības ielai un no Krišjāņa Barona ielas līdz Bruņinieku ielai 94/96 (netālu no Valmieras ielas). Pērn bija plānots pabeigt darbus posmā no A. Čaka ielas līdz Kr. Barona ielai, bet pēc tam ar lielāku intensitāti atsākt darbus 1. aprīlī. Provizoriskais projekta pabeigšanas termiņš ir šā gada jūlijs. Būvdarbu veicēji ir nodrošinājuši pagaidu ūdensvadu, līdz ar to ūdensapgādes pārtraukumi plānoti tikai uz ūdensvadu pārslēgšanas brīžiem.

Šī projekta realizācija nepieciešama drošākas un kvalitatīvākas ūdensapgādes nodrošināšanai. Būvdarbus veic SIA „Ostas celtnieks”, projekta kopējās izmaksas ir aptuveni viens miljons eiro.


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi