Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Tiks atklāta orientēšanās sezona 27.03.2018 10:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ar vairākām sacensībām, kas notiks  3. aprīlī Biķernieku mežā pie t/c Alfa, 4. aprīlī Imantā un 5. aprīlī Langstiņu mežā, tiks atklāta 49. orientēšanās sacensību seriāla „Magnēts” sezona. Orientēšanās sacensību „Magnēts” vasaras sezona ilgs no 3. aprīļa līdz 4. oktobrim un aktīvās atpūtas cienītāji Rīgas apkārtnes mežos tiks gaidīti ik otrdienu, trešdienu un ceturtdienu. Sacensības paredzētas dažādu vecumu un meistarības orientēšanās interesentiem sākot no 8 līdz pat 90 + gadiem

Tiem, kuri karti un kompasu tik labi nepazīst un uzskata, ka vēl nav gatavi uzsākt patstāvīgas orientēšanās gaitas, sacensību centrā būs iespēja saņemt konsultācijas no orientēšanas sporta profesionāļiem. Tāpat arī „Magnēta” mājas lapā var pieteikties uz apmācību kursu, kura laikā profesionāls treneris palīdzēs apgūt orientēšanās pamatiemaņas. Sacensību laikā vecākiem tiek piedāvāta iespēja savus mazos lolojumus uzticēt „Magnēta” bērnudārza auklītei, savukārt bērnus līdz 12 gadiem, aicinām piedalīties orientēšanās skoliņā katru sacensību dienu, sākums plkst. 18.30. Šīs abas aktivitātes ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Kā ik gadu, orientēšanās sezonas noslēgumā tiks pasniegtas arī Lielās balvas. Jauniešiem tie būs divi pulsometri „Forerunner 735XT Run Bundle” no sacensību atbalstītāja „GARMIN”. Šī gada sezonas noslēgums plānots 7. oktobrī Ropažos un par Lielās balvas dalības nosacījumiem, informāciju lūdzam skatīt „Magnēta” mājas lapā.

Tautas orientēšanās sacensības „Magnēts” rīko sporta un atpūtas apvienība „Magnēts”, BJC „IK Auseklis”, atbalsta Rīgas pašvaldība.

Sev ērtāko sacensību laiku un vietu aicinām meklēt vietnē: www.magnets.lv
Papildinformācija: Henrijs Freimanis, tālr.: +371 29156451; E-pasts: magnets@magnets.lv
WEB: www.magnets.lv
www.facebook.com/magnetslv
www.youtube.com/user/magnetslvwww.youtube.com/user/magnetslv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi