Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
17.08.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Oļegs, Vineta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīgas atklātajā taekvondo čempionātā piedalīsies 388 sportisti 26.09.2017 13:14 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Šīs nedēļas beigās gaidāmajā Rīgas atklātajā taekvondo čempionātā, kam šogad otro reizi piešķirts G1 klases statuss, piedalīsies 388 sportisti no 36 valstīm.

Otro reizi vēsturē Latvijas Taekvondo federācijai (LTKF) piešķirtas tiesības rīkot pasaules reitinga G klases turnīru, ko atzīst arī Pasaules taekvondo (WT) un tas iekļauts oficiālajā sacensību kalendārā.

Dalība G klases turnīros un ieņemtās vietas šādās sacensībās ļauj sportistiem nopelnīt svarīgus pasaules reitinga punktus, kas savukārt tiek ņemti vērā pretinieku lozēšanā tādos turnīros kā Eiropas un pasaules čempionāti.

Taekvondo sporta lielvalstīs ir liela iekšējā konkurence par vietu valstsvienības sastāvā, tāpēc G klases turnīros atļauts startēt ne tikai izlašu sportistiem, bet arī atlētiem, kuri sacensībās pārstāv savu klubu. Kā zināms, Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī olimpiskajās spēlēs katrā svara kategorijā drīkst piedalīties tikai viens valsts pārstāvis.

G klases sacensībās drīkst tikt pārstāvētas tikai tās nacionālās federācijas, kuras iekļautas WT biedru sarakstā. Tāpat šāda reitinga turnīros drīkst piedalīties tikai tie sportisti, kuriem ir GAL licences.
Turnīru atbalsta Rīgas Dome, LSFP, Live Riga.

Sacensību sākums sestdien, 30. septembrī plkst. 9.00 Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas iela 6b, Rīgā.
Ieeja bez maksas.


LU un RD paraksta vienošanos par sadarbību Akadēmiskā centra attīstībā Torņkalnā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi