Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Smuidra, Smuidris, Vitauts
Valūtas kursi
GBP: 0,8315
RUB: 68,6245
USD: 1,0800
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas domē atzīmē barikāžu gadadienu 20.01.2020 16:59 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 20. janvārī, Rīgas Rātsnamā notika svinīgs pasākums veltīts 1991. gada barikāžu atcerei. Tajā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, barikāžu notikumos bojāgājušo tuvinieki, tā laika vadošie Iekšlietu ministrijas un Rīgas milicijas darbinieki, kā arī Barikāžu fonda locekļi un citi viesi.

O. Burovs aicināja šajā dienā atcerēties laiku, kad tauta izgāja uz barikādēm, lai aizstāvētu savu taisnību un tiesības uz brīvību. „Neskatoties uz to, ka ar katru gadu šī diena aizslīd tālāk pagātnē, tās dienas ir simbols tautas drosmei, varonībai un vienotībai. Tauta šajās dienās parādīja savu gribu veidot savu valsti un tas lika bruņotajam ienaidniekam atkāpties. Brīvās Latvijas valsts vārds tajās dienās izskanēja tad visā pasaulē,” sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs.

„Tagad mums šī valsts pieder un mums ir iespēja brīvi veidot tās nākotni un noteikt tās attīstības virzību. Mūs vairs neviens neierobežo un mums ir jābūt pārliecībai par saviem darbiem, jo grūtos brīžos esam pierādījuši, ka spējam paveikt nozīmīgas lietas. Lai šī pārliecība un ticība mūsu valstij un tās nākotnei nekad no mums neatstājas, jo to ir pelnījušie tie barikāžu varoņi, kas šajās dienās mums to dāvināja ar savām dzīvībām. Būsim taisni, droši un strādāsim Latvijai un tās galvaspilsētai Rīgai,” uzsvēra O. Burovs.

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Vilemsons, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators, tālr.: 67026231; e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv


Deputāti pārrunā zoodārza plānus un aktualitātes 2020.gadā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi