Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.07.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Ramona, Ritma
Valūtas kursi
GBP: 0,8930
RUB: 73,5585
USD: 1,1588
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Šonedēļ kultūrtelpās „Stropi” muzicēs „Jakob Noiman Festival band” un „Dzelzs vilks” 08.08.2017 15:51 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Mobilajās kultūrtelpās „Stropi” Mežaparkā un Ķengaragā šonedēļ gaidāma piesātināta koncertdzīve – Mazjumpravas muižas teritorijā uzstāsies komponista Jēkaba Nīmaņa ilggadēji vadītais kolektīvs „Jakob Noiman Festival Band”, savukārt Mežaparkā gaidāms grupas „Dzelzs vilks” šovasar vienīgais akustiskais koncerts.

9. augusta vakarā kultūrtelpā „Mans Ķengarags” plkst. 19.00 uz pāris stundu muzikālu ceļojumu aicina „Jakob Noiman Festival Band”. Kolektīva vadītājs Jēkabs Nīmanis stāsta: „Divdaļīgā koncerta laikā tiks atskaņoti skaņdarbi, kas savu attaisnojumu repertuārā iegūst vitāli pietrūkstot Latvijas koncertdzīvē – daļu repertuāra veidos Balkānu reģiona un ebreju mūzikas noskaņas, kā arī citu pasaules tautu mūzikas tēmas, pat tik mazas tautas kā latviešu. Skanēs arī mani oriģināldarbi, turklāt gaidāms arī pa kādam pirmatskaņojumam. Šīs mūzikas pavadījumā ir iespējams, piemēram, dejot, raudāt, smieties un skūpstīties.”

Tuvojoties nedēļas nogalei, 11. augusta vakarā plkst.19.00 kultūrtelpā „Mans Mežaparks” ar akustisko koncertu uzstāsies grupa „Dzelzs vilks”. Juris Kaukulis atklāj: „Piektdienas pievakarē Mežaparkā uzstāsimies bez milzu dārdoņas, ar dažiem vadiem un mikrofoniem, kaut nav izslēgts, ka patrokšņosim arī bez visa tā. Būs dziesmas lieliem un mazākiem vilkiem, dziesmas tiem, kas no dzelzs un tiem, kas drusku pūkaini. Jaunas un pavisam aizmirstas, dziesmas, ko dziedāt mežā, parkā un stropā!”

Augusta aktivitāšu programma kultūrtelpās „Stropi” pieejama tīmekļa vietnēs: www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli” un www.riga.lv sadaļā „Latvijai 100”, kā arī sociālā tīkla facebook.com/kulturtelpasstropi kontā.

Radošās kultūrtelpas „Stropi” ir viens no Latvijas valsts simtgades projektiem, kas iekļauts galvaspilsētas programmā. Sezonas laikā „Stropos” kopumā notiks vairāk nekā 70 kultūras, mākslas, izklaides, aktīvā dzīvesveida un sporta pasākumi. Iedzīvotāji varēs apmeklēt gan koncertus un dzejas lasījumus, gan diskusijas ar sabiedrībā pazīstamiem dažādu nozaru speciālistiem. Varēs piedalīties mākslinieku plenēros, iesaistīties daudzveidīgos pasākumos, kas būs adresēti bērniem, kā arī līdzdarboties citās radošajās un sporta aktivitātēs.

Kultūrtelpu „Stropi” projekta īstenošanu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, SIA „Rīgas meži”, Rīgas Austrumu izpilddirekcija, apdrošināšanas kompānija „Ergo” un telekomunikāciju uzņēmums „Tele2”. Aktivitāšu programmu „Stropu” darbības laikā organizē biedrība „I Did It” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju, kā arī ar SIA „Baltijas izklaides aģentūra”.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv un Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.: 26554446; e-pasts: dzintra.abolina@riga.lv


Saņem kārtējo pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju remontdarbiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi