Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.01.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Antis, Antons, Antonijs
Valūtas kursi
GBP: 0,8826
RUB: 75,9004
USD: 1,1396
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Plānots grozīt Rīgas pašvaldības nolikumu, paplašinot deputātu iespējas uzdot jautājumus domes un komiteju sēdēs 14.05.2018 14:26 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Nākamnedēļ, 21.maijā, tiks sasaukta Rīgas domes ārkārtas sēde, kurā izskatīs Rīgas pašvaldības nolikuma grozījumu projektu, paredzot mainīt kārtību, kādā deputāti uzdod jautājumus ziņotājam domes sēdēs.

Nolikuma grozījumu projekts trešdien, 16.maijā, tiks izskatīts arī Finanšu un administrācijas lietu komitejā, dodot iespēju deputātiem iepazīties ar piedāvātajām izmaiņām un uzdot jautājumus ziņotājam – domes priekšsēdētājam N.Ušakovam.

“Lai nodrošinātu  demokrātijas principu ievērošanu un vienlaikus arī uzlabotu deputātu  darba organizētību, nolikumā plānots noteikt, ka domes sēdē katrs deputāts  var uzdot jautājumus ziņotājam 10 minūtes vai 20 minūtes, pieņemot pašvaldības budžetu. Ja izsmeļošas informācijas iegūšanai deputātiem ar šo laika limitu nepietiek, izskatāmais lēmuma projekts tiek nosūtīts atkārtotai izskatīšanai atbildīgajai komitejai. Komitejas sēdē ziņotājam jautājumus varēs uzdot neierobežoti, arī deputāti, kas nav attiecīgās komitejas locekļi,” skaidro domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.  “Mēs esam gatavi turpmāk  pilnveidot arī citus Rīgas pašvaldības  nolikuma punktus, ja tas veicinās konstruktīvu darbu domē. Ar šādu mērķi plānots izveidot darba grupu, iekļaujot tajā visu domes frakciju pārstāvjus. Protams, ja būs atsaucība no visām sešām frakcijām, ” norāda N.Ušakovs.


Mežaparka Lielajā estrādē iebetonē kapsulu nākamajām paaudzēm
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi