Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
17.08.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Oļegs, Vineta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Svinīgi atklāts Rīgas 80.vidusskolas jaunais stadions 06.10.2017 16:28 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ar dažādiem sporta un izklaides pasākumiem piektdien tika svinīgi atklāts jaunais stadions pie Rīgas 80.vidusskolas, Andromedas gatvē 11. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 skolēni  - gan no 80.vidusskolas, gan no vairākām apkārtnes skolām.

“Mēs turpinām veiksmīgi sakārtot sporta laukumus pie Rīgas skolām, kas dod iespēju sportot gan skolēniem, gan apkārtnes iedzīvotājiem. Skolēni tagad varēs vairāk laika pavadīt kustoties svaigā gaisā, tomēr aicinu, izmantojot jaunās iespējas, neaizmirst arī par mācībām,” pasākumā novēlēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Savukārt skolas direktore Anna Vladova pateicās par jauno laukumu un atzina, ka tas ir bijis ļoti gaidīts jau daudzus gadus. “Tā ir laba dāvana Latvijas simtgadē,” uzsvēra A.Vladova.

Stadiona izbūvei un teritorijas labiekārtošanai Rīgas dome bija atvēlējusi vairāk nekā 750 000 eiro.  Kopumā ir veikti labiekārtošanas darbi 12 090 kvadrātmetru platībā.

Darbu gaitā iežogota skolas teritorija, celiņos ieklāts bruģa segums, uzstādīta jauna apgaismojuma un videonovērošanas sistēma, izveidots jauns futbola laukums un tam apkārt trīs skrejceļi, izveidota tāllēkšanas bedre, kā arī papildināts ielu vingrošanas un rotaļu laukums ar jaunām iekārtām.


Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.


LU un RD paraksta vienošanos par sadarbību Akadēmiskā centra attīstībā Torņkalnā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi