Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Malvis, Malvīne
Valūtas kursi
GBP: 0,8960
RUB: 71,6399
USD: 1,1362
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Pasākumā „Rīgas sporta laureāts” sveiks galvaspilsētas labākos sportistus un trenerus 10.12.2018 15:50 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 13. decembrī, VEF Kultūras pilī plkst. 19.00 sāksies “Rīgas sporta laureāts 2018” svinīgais pasākums, kurā Rīgas domes vadība un sporta pasaulē zināmas personības sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, komandas, kā arī suminās gada populārākā sporta pasākuma organizatorus. Balvu nominācijā “Par mūža ieguldījumu sportā” saņems ilggadējs Rīgas Volejbola skolas treneris, meistarkomandas „Aurora” dibinātājs un treneris Andris Vitauts Kļaviņš.
Konkursa “Rīgas sporta laureāts” mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī sumināt vērienīgāko sporta notikumu organizatorus.
Svinīgajā pasākumā pasniegs balvas vairākās nominācijas: „Rīgas labākais sportists”, „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, “Sporto visi kopā”, kā arī  „Uzlecošā zvaigzne sportā” un  nominācija „Par mūža ieguldījumu sportā”.
Šogad „Rīgas sporta laureāts” nominācijām izvirzīti pazīstami sportisti un sabiedrībā labi zināmi treneri, populāras komandas,  kā arī skatītāju un dalībnieku plaši apmeklēti sporta notikumi. Nominantu sportistu un komandu vidū ir ātrslidotājs Harals Silovs, skeletonists Krists Netlaus, cīkstonis Viktors Reško, galda hokeja spēlētājs Edgars Caics, karatists Ruslans Sadikovs, vieglatlēts Patriks Gailums, dambretistes Zoja Golubeva un Jeļena Česnakova, ātrumlaivu pilote Ieva Millere, loka šāvēja Jūlija Oleksejenko, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, BK „TTT Rīga”, RTU/Robežsardze, FK „NND”, pludmales volejbolisti, modernās pieccīņas sportisti un kamaniņbraucēji. Gada balvai izvirzīti treneri Mārtiņš Zīberts, Jūlija Kuzmina, Jūlijs Fedulovs, kā arī sporta notikumi – Maira Brieža Pasaules boksa Supersērijas pusfināla cīņa, Eiropas U18 čempionāts basketbolā fināla posms, FIA pasaules un Eiropas Rallijkrosa čempionāta posms „Neste World RX of Latvia”, kā arī bezmaksas vingrošanas nodarbības „Sporto Rīga”.
Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.

Pasākums „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi