Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.04.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Rīgas mikrorajonos izveidoti eglīšu pieņemšanas punkti 06.01.2017 15:35 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sadarbojoties ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju,  Ziemeļu izpilddirekciju un Rīgas Austrumu izpilddirekciju, biedrība “Eglīšu debesis”  šogad  labdarības akcijas laikā galvaspilsētā ir izveidojusi vairākus eglīšu pieņemšanas punktus.

Tie izvietoti Imantā – Jūrmalas gatvē 85, Zolitūdē – Anniņmuižas bulvārī 71, blakus TC “Rimi”, Pļavniekos – Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielā 9b, Purvciemā – Nīcgales ielā 23 un Ziepniekkalnā - Valdeķu ielā 56.
   
Šajās vietās ikvienam mikrorajona iedzīvotajam ir iespēja pret ziedojumu nodot savu svētku eglīti eglīšu kurjeram. Ziedojuma apmēru var noteikt ziedotājs pats, izvēloties kaut 1 centa ziedojumu.

Ar citām iespējam – kā ziedot vai izsaukt eglīšu kurjeru uz savām mājām - var iepazīties mājas lapā www.eglisudebesis.lv

Lai palīdzētu radīt prieku bērnu nama bērniem ne tikai svētkos, bet arī ikdienā biedrība “Eglīšu debesis” kopā ar draugiem aicina neizmest savu eglīti pēc svētkiem laukā, bet ļaut tai iepriecināt Latvijas bērnu namu bērnus, izsaucot eglīšu kurjeru arī uz savam mājām. Katrs, kurš izsauks kurjeru, neizmetot eglīti atkritumos, neatstājot pamestu pie mājas, bet gan nododot eglīšu kurjeram –palīdzēs uzbūvēt multiunkcionālo sporta laukumu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrā „Ziemeļi”, kur šobrīd dzīvo 72 bez vecāku gādības palikuši bērni vecumā no 2 līdz 18 gadiem.

Labdarības akcijas noslēgumā 28.janvārī ikviens ir aicināts piedalīties koncertā Rātslaukumā, kur no plkst.10 līdz plkst.17 būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, baudīt muzikālus priekšnesumus, kopīgi baudīt uz ugunskura vārīto zupu un dzert siltu tēju.

Informāciju sagatavoja biedrība “Eglīšu debesis”, epasts: info@eglisudebesis.lv
tālr. 20176065.


Pārbauda Lucavsalas ielas pārbūves darbus
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi