Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Jauniešu centrā „Kaņieris” notiks konference „Medijpratība darbā ar jauniešiem” 13.04.2018 14:37 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” 25. aprīlī plkst. 10.00 norisināsies ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem. Šī gada tēma ir „Medijpratība darbā ar jauniešiem”, un tā būs veltīta prasmei spēt vērtēt, analizēt un veidot stratēģiski efektīvu mediju saturu, lai komunicētu ar jauniešiem. Jauniešu centra „Kaņieris” rīkotā inovāciju konference norisinās jau septīto gadu pēc kārtas, pulcējot jaunatnes jomas darbiniekus no visas Latvijas.

Šī gada konferencē ar savām zināšanām par medijpratības teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem dalīsies Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks un Rīgas Stradiņa universitātes lektors Mārtiņš Daugulis, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes UNESCO Medijpratības un informācijas pratības katedras vadītāja Guna Spurava, zīmolu stratēģis Kristaps Siliņš, Latvijas Debašu asociācijas „QUO tu domā?” valdes loceklis Rasmuss Filips Geks un Jaunatnes organizācijas „AVANTIS” dibinātāja un radošā direktore Ilona Bičevska. Konferences otrajā daļā ikviens varēs piedalīties praktiskās meistarklasēs.

Konferencei var pieteikties līdz 23. aprīlim. Pieteikšanās anketa aizpildāma šeit: https://goo.gl/forms/v4mEIdRuq85qEJbp1

Konferenci organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris”, un dalība tajā ir bez maksas.

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. „Kaņiera” dzinējspēks ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

Vairāk informācijas var lasīt mājaslap: https://www.kopnica.lv/lv vai sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/kanieris/.

Papildinformācija: Roberta Egle, Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja, tālr.: 22078721; E-pasts: Roberta.egle@riga.lv

Informācija sagatavoja: Indra Vilde, RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838, mob. tālr.: 26708034


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi