Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Irbe, Made
Valūtas kursi
GBP: 0,8555
RUB: 73,1062
USD: 1,1358
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
AS „Rīgas siltums” veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi Daugavgrīvā 27.07.2018 14:54 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS „Rīgas siltums” informē, ka otrdien, 31. jūlijā, tiks veikta hidrauliskā pārbaude SC „Daugavgrīva” siltumtīklos, tāpēc siltumenerģijas lietotāji Daugavgrīvā nesaņems karsto ūdeni.

Daļai siltumenerģijas lietotāju karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau pirmdien, 30. jūlijā.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un savlaicīgi atklātu defektus, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

AS „Rīgas siltums” lūdz ēku īpašniekus un ēku apsaimniekotājus nodrošināt drošu siltumapgādes sistēmu atslēgumu no AS „Rīgas siltums” siltumtīkliem. Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem +45°C, tāpēc daļai klientu karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau pirmdienas vakarā. Turklāt pārbaudes laikā maģistrālie siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti - siltumnesēja spiediens tajos sasniedz 16 atmosfēras.

Uzņēmums lūdz arī iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm siltumtīklos pa diennakts bezmaksas Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

AS „Rīgas siltums” atvainojas par sagādātajām neērtībām! Vairāk informāciju par hidrauliskajām pārbaudēm iespējams atrast interneta vietnē: www.rs.lv

AS „Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometru, no kuriem 74% atrodas AS „Rīgas siltums” īpašumā.

Papildinformācija: AS „ Rīgas siltums” Informācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jēkabsone, tālr.: (+371) 67017226


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi