Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
15.09.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Valūtas kursi
GBP: 0,8909
RUB: 71,2243
USD: 1,1096
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas dome un LVSADA kopā strādā pie risinājumiem apstākļu uzlabošanai sociālās un veselības aprūpes iestādēs 06.06.2019 17:08 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja prof. Baiba Rozentāle ceturtdien, 6. jūnijā, tikās ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētāju Valdi Keri, Labklājības departamenta speciālistiem un pārstāvjiem no sociālās un veselības aprūpes iestādēm,  lai pārrunātu iespējas uzlabot atalgojumu un darba apstākļus galvaspilsētas pašvaldības pārziņā esošajās sociālās aprūpes un veselības aprūpes institūcijās.

“Notika lietišķa un atklāta saruna par pašreizējām problēmām un iespējamajiem risinājumiem. Atzinīgi vērtējām panākto atalgojuma pieaugumu Rīgas sociālajiem darbiniekiem, kā arī pārrunājām iespējas paaugstināt patlaban noteikumos paredzētos atalgojuma griestus,” norādīja B. Rozentāle.

Tāpat tika pārrunāti jautājumi par atalgojumu SIA “Rīgas veselības centrs” iestādēs, kā arī spriests par iespējām uzlabot darba efektivitāti.

Sanāksmes laikā puses vienojās, ka būtu lietderīgi vismaz reizi pusgadā sanākt kopā arodorganizāciju pārstāvjiem, institūciju  vadītājiem un departamenta speciālistiem, lai apmainītos ar informāciju un pārrunātu aktualitātes. Paredzams, ka pašvaldības pārstāvji septembrī piedalīsies LVSADA sēdē, lai spriestu par tālāko rīcību dažādos jautājumos.


Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.


Atklāj Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa atjaunotās telpas Sarkandaugavā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi