Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
12.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Indriķis, Ints, Namejs
Valūtas kursi
GBP: 0,8957
RUB: 80,2104
USD: 1,1276
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Norit aktīvs darbs pie „Rail Baltica” plānošanas nosacījumu izveides atsevišķiem Rīgas transporta mezgliem 06.11.2019 16:32 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 6. novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs piedalījās sanāksmē par jaunās dzelzceļa līnijas projekta „Rail Baltica” īstenošanu Rīgas administratīvajā teritorijā.

Patlaban norit aktīva sadarbība starp pašvaldību un „Rail Baltica” projekta attīstītājiem, lai definētu plānošanas nosacījumus atsevišķiem projekta transporta mezgliem.

Sanāksmē tika prezentēti trīs iespējamie mobilitātes attīstības scenāriji Rīgas centra daļai, kuriem būtu jāveic transporta plūsmu modelēšana, lai rastu iespējami labāko transporta infrastruktūras attīstības scenāriju un definētu tā darbību ilgtermiņā.

Tāpat plānots iesniegt vairākus priekšlikumus Satiksmes ministrijai ar papildinājumiem Nacionālā attīstības plāna no 2021. līdz 2027. gadam 1. redakcijai, saistībā ar „Rail Baltica” projekta īstenošanu un Rīgas metropoles areāla nozīmi.

„Ir definēti darba uzdevumi no pilsētas puses konkrētiem projektētājiem un ir arī konceptuāli jautājumi, par kuriem vēl jādiskutē kopā ar valsts iestādēm. Rīgai ir svarīgi, lai projektā tiek paredzēti labiekārtotas publiskās ārtelpas risinājumi, lai nemazinātos pilsētvides kvalitāte,” teica O. Burovs.

Nākamajās sanāksmēs plānots diskutēt par „Rail Baltica” projekta attīstību pilsētas kreisajā krastā un problēmu jautājumiem.


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi