Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīga pasaulē  
Divi „Live Rīga” radītie reklāmas video iegūst apbalvojumus starptautiskā festivālā Porto 06.11.2017 16:19 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
„Live Riga” radītie pilsētas reklāmas video starptautiskā tūrisma un dokumentālo filmu festivālā „ART&TUR 2017”, kas notika Porto (Portugālē), ieguvuši divas godalgas. Sadaļā „Tūrisma filmas” - reklāmas video sērija „Rīga rīdzinieka acīm” jeb „Insider’s guide in Riga” ieguvusi īpašo balvu kā Labākā Eiropas filma, savukārt „A – Z Riga Rap Guide” ieguva 2. vietu kategorijā „Tūrisma galamērķis”. Festivālā kopumā tika iesniegtas 314 filmas no 41 valsts.

Jaunāko „Live Rīga” reklāmas kampaņas sēriju „Insider’s guide in Riga” veido piecas īsfilmas – „Dodies ceļojumā ar taksistu”, „Skolotājas norādes”, „Mācītāja ceļš”, „Sieviešu blogera pieturvietas” un „Mežonīgais piedzīvojums ar senioru”. Filmas izstrādātās sadarbībā ar aģentūru „DDB Latvia”, un to producents ir Jānis Nords.

Savukārt video „A – Z Riga Rap Guide” tika radīts 2016. gadā sadarbībā ar digitālo aģentūru „CUBE“, un tas ir sociālajiem medijiem paredzēts Rīgas ceļvedis, kurā stāsts par pilsētu izstāstīts repa dziesmā ar 142 vārdiem, kas izkārtoti alfabēta secībā.

Līdzās īsfilmām no Latvijas festivālā par galvenajām balvām sacentās video no tādām valstīm kā Portugāle, Spānija, Austrija, Dānija, Grieķija, Slovēnija, Vācija, Polija, Meksika u.c.

Festivālā „ART&TUR” tiek apbalvoti labākie audiovizuālie projekti divās sadaļās – „Dokumentālās filmas” un „Tūrisma filmas”. Iesniegtās filmas vērtēja starptautiska žūrija - 22 eksperti no 11 valstīm – ar nozīmīgu pieredzi un atpazīstamību kino, tūrismā un mārketingā.

„ART&TUR” festivāla mērķis ir izcelt labākos audiovizuālos ražojumus, kas reklamē tūrisma produktus un tūrisma galamērķus.

Papildinformācija: Anna Blaua, E-pasts: anna.blaua@liveriga.lv; tālr.: 28442636

Informāciju sagatavoja: Agnese Siliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67026104; e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi