Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Uzņēmējdarbība  
Līdz ar jaunu mācību gada sākumu sākas “Atspēriens” 2018. gada rudens konkurss! 04.09.2018 16:44 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Līdz 25. septembrim jaunie uzņēmēji aicināti pieteikties atbalstam grantu programmas "Atspēriens" 2018.gada rudens konkursā.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze, apskatot vienu no “Atspēriens” laureātu - Hackmotion – darbnīcām, secina: “ Prieks, ka mūsu laureāti sekmīgi attīstās un aug, arī “Atspēriens” ir tas, kas veicina jaunu ideju attīstību un jaunu zināšanu iegūšanu. Grantu programma “Atspēriens” ir arī atslēga tiem, kas ir aizbraukuši prom no Rīgas un Latvijas, jo “Atspēriens” rada iespēju atgriezties un atvērt jaunas durvis, saņemot līdz pat 12 000 eiro lielu grantu sava biznesa uzsākšanai .”

Inese Zīle, “Attīstības finanšu institūciju Altum” valdes locekle, uzsver: “Atspēriens” ir īstā vieta, kurā sastapt savus domubiedrus, saņemt iedrošinājumu spert mērķtiecīgus soļus ceļā uz sava sapņa īstenošanu. Ne mazāk būtiski par pieredzējušu padomdevēju atbalstu ir starta vai izaugsmes kapitāls – un arī tas iespējams līdzās citiem valsts atbalsta produktiem, piemēram, Altum Starta aizdevumam, kas jau ir palīdzējis uzsākt biznesu daudziem jaunajiem uzņēmējiem visā Latvijā. Esiet aktīvi, nāciet uz konkursu un pārvērtiet savas biznesa idejas veiksmes stāstos, kas iedvesmo!”

Konkursa pieteikumu pieņemšanas periodā būs iespēja apmeklēt grantu programmas “Atspēriens” mentoru klubu, kā arī semināru “Kā pieteikties grantu programmai “Atspēriens”?”. Savukārt finālistiem būs iespēja apgūt sevis prezentēšanas apmācības Zanes Daudziņas vadībā. Grantu programmas  pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un inovitātes.

Ar projekta iesniegumu saistītā informācija - konkursa nolikums, veidlapa un vērtēšanas kritēriji, pieejama mājaslapā: www.atsperiens.lv. Arī šogad finālistu idejas varēs novērtēt ikviens, balsojot ar sociālo kontu starpniecību. 

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar “Attīstības finanšu institūciju Altum”. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”).

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti. Programmas ietvaros piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Papildu informācija mājaslapā: www.atsperiens.lv.

Vairāk informācijas: Mārtiņš Pakalniņš, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs, tālr. 67181494, e-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

                                              
Informāciju sagatavoja:   Solvita Brence, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja, tālrunis: 67012916, eE-pasts: pr.pad@riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi