Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
13.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Margarita, Margrieta
Valūtas kursi
GBP: 0,8957
RUB: 80,2104
USD: 1,1276
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Turpinās darbs pie satiksmes drošības uzlabošanas gājējiem un velobraucējiem 22.05.2020 14:18 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Lai pilnveidotu satiksmes organizāciju un uzlabotu drošību gājējiem un velobraucējiem pie neregulējamām gājēju pārejām, Rīgas domes Satiksmes departaments turpina darbu pie satiksmes infrastruktūras uzlabošanas.
Uzsākts darbs pie neregulējamo gājēju pāreju satiksmes drošības uzlabošanas. Gājēju pārejas tiek aprīkotas ar norobežojošajiem elementiem un brauktuves konkrētajās vietās tiek sašaurinātas, padarot tās ērtāk un drošāk šķērsojamas gājējiem un velobraucējiem. Darbs jau uzsākts Mārupes ielā, Kurzemes prospektā, Kalnciema ielā, Dzelzavas ielā, Braslas ielā, Bāriņu ielā un Bebru ielā.
Savukārt, lai no Vanšu tilta ērtāk nokļūtu centrā, uzsākta neregulējamas gājēju pārejas izveide Citadeles ielā pie Kr.Valdemāra ielas. Gājēji un velobraucēji no Vanšu tilta ērti un droši varēs šķērsot Citadeles ielu, kura būs aprīkota ar norobežojošajiem elementiem, apzīmējumu un ceļa zīmēm.
Tāpat turpinās darbs pie apmaļu nolīdzināšanas, lai gājēji ar kustību traucējumiem, māmiņas ar bērnu ratiem un velobraucēji varētu ērtāk pārvietoties. Ikviens aicināts informēt zvanot uz bezmaksas tālruni 80003600 vai vietnē https://veloslazdi.datuskola.lv/ par šķēršļiem pilsētas ielās.  Informācija tiks apkopota un nodota rīcībai ikdienas uzturēšanas dienestiem.

Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi