05.06.2020
Igors, Ingvars, Margots
  Ziņas / Rīgas domē
Ielūdzam medijus uz video brīfingu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā 19.05.2020 11:16 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 20. maijā, plkst. 8.30 Rīgas domes Mājokļu un vides departaments un atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēji video brīfingā informēs pašvaldības pagaidu administrāciju par aktuālo situāciju atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanā un turpmāko atkritumu izvešanas kārtību.

Brīfingā piedalīsies pašvaldības pagaidu administrācijas locekļi Edvīns Balševics, Artis Lapiņš un Aleksejs Remesovs, Mājokļu un vides departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko, Mājokļu un vides departamenta Vides pārvaldes priekšniece Evija Piņķe, SIA „Clean R” valdes loceklis Guntars Levics, pilnsabiedrības „Lautus Vide” pārstāvis SIA “Pilsētvides serviss” valdes loceklis Jurģis Ugors un SIA “Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts.

Video brīfingā ir aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji ar iespēju uzdot sev interesējošus jautājumus. Brīfings norisināsies caur programmu “Microsoft Teams”. Lai piedalītos brīfingā, lūdzu nosūtiet savu e-pasta adresi uz jana.jentkus@riga.lv. Jums tiks nosūtīta brīfinga saite.

Kā ziņots, no 20. maija Rīgā atkritumi tiks izvesti pēc jaunās kārtības. Atbilstoši Rīgas domes saistošajiem noteikumiem par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu pilsētas administratīvā teritorija ir sadalīta četrās zonās, kurās atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošinās konkursa kārtībā izraudzītas kompānijas.

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.