Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Informēs par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas kārtību Rīgā 10.03.2020 13:17 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 11.martā, plkst.11.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē notiks preses konference, kurā tiks sniegta informācija par izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas jomā. Preses konferencē piedalīsies Rīgas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics, VARAM valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Vides pārvaldes priekšniece Evija Piņķe, SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts, SIA „Clean R” valdes loceklis Guntars Levics un PS „Lautus Vide” valdes loceklis Jurģis Ugors.

Kā ziņots, Rīgā tiek ieviesta jauna atkritumu apsaimniekošanas kārtība, un līgumi par atkritumu apsaimniekošanu jānoslēdz līdz šī gada 19. maijam. Rīgas teritorija ir sadalīta četrās atkritumu apsaimniekošanas zonās. 1. zonu (Centra rajons un Latgales priekšpilsēta) un 2. zonu (Kurzemes rajons) apkalpos SIA „Clean R”, 3. zonu - pilnsabiedrība „Lautus Vide” un 4. zonu (Vidzemes priekšpilsēta un Ziemeļu rajons) -  SIA „Eco Baltia vide”.

Jauni līgumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu būs jānoslēdz visu nekustamo īpašumu īpašniekiem, pilnvarotajām personām, pārvaldniekiem un apsaimniekotājiem, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Līgumus par atkritumu apsaimniekošanu daudzdzīvokļu namos slēgs māju apsaimniekotāji.


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi