Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Aktuālā informācija par darba organizēšanu Rīgas Sociālajā dienestā 18.03.2020 10:13 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju “Covid-19” saslimšanas dēļ, Rīgas pašvaldības sociālās iestādes līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, piemērojot izņēmumus krīzes situācijā.

Rīgas Sociālais dienests (RSD) sniedz klātienes pakalpojumus TIKAI neatliekamos gadījumos un krīzes situācijās.

RSD klātienē pieņems TIKAI klientus, kuri pakalpojumus vai pabalstus pieprasa pirmo reizi.

RSD darbinieki organizēs apmeklētāju plūsmu telpās, tādēļ jārēķinās, ka apmeklētājam jāpakļaujas darbinieku norādījumiem un var nākties uzgaidīt arī ārpus telpām. Aicinām iedzīvotājus būt savstarpēji iecietīgiem un pacietīgiem.

Pie katra RSD ārdurvīm ir izvietota informācija par apmeklētāju pieņemšanu gan latviešu, gan krievu valodā un cita svarīga informācija. Pirms ienākšanas AICINĀM AR TO IEPAZĪTIES, tādejādi samazinot laiku, kas jāpavada kontaktā ar sociālajiem darbiniekiem un citiem cilvēkiem.

Pirms došanās uz RSD aicinām izvērtēt iespēju iesniegt iesniegumu attālināti. Lūdzu iesniegumā norādīt vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, tālruni un īsi aprakstīt problēmu, kuru nepieciešams risināt. Iesniegumu var sūtīt uz e-pastu soc@riga.lv vai izmantojot portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Iepriekš sagatavotus dokumentus var nogādāt arī savā teritoriālajā centrā, kur tos var ievietot īpaši norādītā dokumentu kastē.
 
Ja iztikas līdzekļu deklarācija beigusies 29. februārī, tad klientam nav jāierodas RSD, deklarācija tiks pagarināta automātiski līdz 30. aprīlim. Klientiem izmaksās uz iepriekšējā iesnieguma pamata piešķirtos sociālās palīdzības pabalstus. Ja ir nepieciešamība automātiski tiek pagarināti arī piešķirtie sociālie pakalpojumi.

RSD 11 teritoriālo centru darba laiki ir nemainīgi, taču jāievēro iepriekš minētais par klātienes apmeklējumu.

RSD dienas centri un kopienas centrs ir slēgti līdz 14. aprīlim.
 
Lūdzam ievērot visus drošības pasākumus un saglabāt mieru. Sev neskaidro informāciju var uzzināt, zvanot  pa bezmaksas informatīvo tālruni 80005055, ārpus darba laika darbojas balss pastkastīte vai darba dienās darba laikā pa Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048, vai zvanot Rīgas Sociālā dienesta teritoriālo centru informatoriem.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm Rīgas domes Labklājības departamenta sociālā tīkla “Facebook” profilā: www.facebook.com/labklajibasdepartaments un RD Labklājības departamenta mājas lapā www.ld.riga.lv.

 

Papildu informācija:
Lita Brice
Rīgas domes Labklājības departaments
Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja
Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010. Kab. 311
E-pasts:lita.brice@riga.lv
Tālrunis +371 67105925


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi