Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Hokeja skola „Kurbads” rīkos Kārļa Skrastiņa piemiņas kausa izcīņas otro posmu 14.02.2020 14:39 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sestdien, 29. februārī, hokeja hallē „Kurbads” tiks aizvadīts otrais šīs sezonas Kārļa Skrastiņa piemiņas turnīra “Dzelzs vīrs” posms, kurā piedalīsies HS “Kurbads”, “BHC 37”, HS “Rīga” un “Brocēnu JSS” U11 vecuma hokeja komandas.

Jau trešo gadu tiek rīkots turnīrs izcilā Latvijas hokejista piemiņai. Par trešās sezonas pirmā posma uzvarētājiem kļuva “BHC 37” jaunie hokejisti, kuri izcīnīja uzvaru visās trijās spēlēs. Otrajā vietā ierindojās HS “Rīga”, trešie – “BJSS” un ceturtie palika HS “Kurbads” spēlētāji.

Pasākuma idejas autors un rīkotājs ir Oskara Bārtuļa hokeja klubs bērniem “BHC 37”. Turnīrs “Dzelzs vīrs” ir iniciatīva, kas izveidota 2017. gadā, lai godinātu Kārļa Skrastiņa sasniegto, kā arī turpinātu viņa iesākto darbu jauno hokeja censoņu atbalstam, dodot jauniešiem iespēju attīstīties un augt par spēcīgu jauno Latvijas hokejistu paaudzi.

Pirmajā turnīra gadā piemiņas kausu ieguva “BHC 37”, savukārt pērn par turnīra uzvarētājiem četru posmu kopvērtējumā kļuva HS “Rīga” jaunie hokejisti. Šosezon turnīrā pirmo reizi piedalās arī HS “Kurbads” un “Brocēnu JSS” komandas.

Brocēnu dalība turnīrā nav nejauša. Pirms divpadsmit gadiem "Brocēnu ledus hallē" savu pirmo turnīru bērniem rīkoja Kārlis Skrastiņš. Kārlis vienmēr atrada laiku atbraukt uz Brocēniem, lai personīgi pasniegt balvas maziem hokejistiem, kas ikvienam bija liels pagodinājums un neaizmirstams notikums.

Kārļa Skrastiņa māsa Rūta: “Cīnoties par Kārļa kausu, seko viņa piemēram. Spēlē godīgu hokeju. Norūdi raksturu. Cīņas laikā satiekas raksturs pret raksturu, spēcīgākais uzvar spēli! Kad tevi māca – mācies! Bezbailīgi tici savam spēkam. Spēles laikā domā tikai par uzvaru. Uz laukuma esi kā plēsoņa! Kad Kārlim jautāja par hokeju, kas ir dzinulis, viņš atbildēja: ES MĪLU ŠO SPĒLI!”
Oskars Bārtulis (turnīra idejas autors): “Man ir prieks, ka šogad nākam klajā jau ar trešo Kārļa Skrastiņa piemiņas kausa turnīru, kas turpina pulcināt jaunos hokeja talantus. Latvijai nav daudz tādas raudzes hokejistu, kāds bija Kārlis, tādēļ domāju, ka spēlēt viņa piemiņas turnīrā ir liels gods Latvijas jaunajiem spēlētājiem, kuri zina un augstu vērtē leģendārā Kārļa Skrastiņa devumu.”

Juris Štāls (HS Kurbads direktors): “HS Kurbads U11 grupas puišiem, augot un attīstoties, šobrīd ir vērtīgi pārbaudīt savus spēkus starp stipriem pretiniekiem turnīra ietvaros, kas norisinās tepat Latvijā. Jūtamies novērtēti, ka uzrunāja mūsu komandu startēt Dzelzs vīrs turnīrā par godu Latvijas izcilajam hokejistam Kārlim Skrastiņam. Šādi turnīri liek bērniem, treneriem  daudz ko mācīties un saldēties vēl vairāk.”


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi