Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Smuidra, Smuidris, Vitauts
Valūtas kursi
GBP: 0,8315
RUB: 68,6245
USD: 1,0800
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Vienojas par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4. trolejbusa maršrutu 14.01.2020 16:29 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas pašvaldība vienojusies par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4.trolejbusa maršrutu, kas šā gada sākumā aizstāja 40.autobusu.

Tostarp Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs līdz 31.janvārim uzdevis iesaistītajām pašvaldības institūcijām – “Rīgas satiksmei” un Rīgas domes Satiksmes departamentam - kopā ar iedzīvotājiem veikt maršruta izmaiņu novērtējumu, apzināt problēmas un piedāvāt to risinājumu.

Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par 40.autobusa maršruta slēgšanu, otrdien, 14. janvārī, uz tikšanos kopā sanāca Rīgas iedzīvotāju iniciatīvas grupas “40.autobuss” pārstāvji, apvienības “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvji, Satiksmes departamenta un SIA “Rīgas satiksme” pārstāvji, kā arī citi aktīvisti un deputāti.

Grupas “40.autobuss” pārstāvji uzsvēra, ka viņiem nav iebildumu pret transporta veida maiņu, bet pret maršruta izmaiņām. Vienlaikus viņi atzīmēja, ka maršruts kļuvis garāks un ilgāks, kā arī norādīja konkrētas vietas maršrutā, kurās būtu nepieciešams izvērtēt luksoforu signālu plānu.

“Rīgas satiksmes” pārstāvji norādīja, ka pagaidām vēl ir pāragri vērtēt izmaiņu ietekmi, kā arī atzīmēja, ka, balstoties uz iedzīvotāju sūdzībām un pašu novērtējumu, atsevišķas problēmas, kā piemēram, sastrēgumi Mūkusalas aplī, ir konstatētas un tām tiek plānoti uzlabojumi. Tāpat uzņēmums norādīja, ka pētīs iespējas pilnveidot maršrutu.

Jau ziņots, ka no šā gada 2. janvāra 40. autobusa maršrutu “Jugla – Ziepniekkalns”  aizstāj jauns 4. trolejbusa maršruts. Lēmums par 40. autobusa maršruta “Jugla – Ziepniekkalns” aizstāšanu ar jaunu 4. trolejbusa maršrutu pieņemts, jo tādējādi pilsētas centra daļā tiks samazināts gaisa piesārņojums, ko rada autobusi, un izmaiņas ļaus optimizēt dažādus uzņēmuma resursus.

Informāciju sagatavoja:  Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv


Deputāti pārrunā zoodārza plānus un aktualitātes 2020.gadā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi