Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Smuidra, Smuidris, Vitauts
Valūtas kursi
GBP: 0,8315
RUB: 68,6245
USD: 1,0800
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Informēs par Rīgas Centrāltirgus teritorijā nelikumīgi izbūvēto būvju demontāžu un teritorijas turpmāko apsaimniekošanu 13.01.2020 14:04 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 14.janvārī, plkst.10.00 Rīgas Centrāltirgus teritorijā (RCT) Gogoļa laukumā (pie Gogoļa ielas gājēju tuneļa) pašvaldības un Valsts policijas pārstāvji iepazīsies ar tirdzniecības būvju demontāžas gaitu un informēs par teritorijas turpmāko apsaimniekošanu, policijas darbību un citiem aktuāliem jautājumiem.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte, Rīgas domes izpilddirektors un RCT kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora vietnieks Rihards Rusins, RCT valde un atbildīgie uzņēmuma pārstāvji.

Aicinām pasākumā piedalīties mediju pārstāvjus! 

RCT pagājušā gada nogalē paziņoja teritorijas nomniekam SIA “TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ” par vienpusēju zemes nomas līguma izbeigšanu ar 14.01.2020., ievērojot to, ka ir pārkāpti tirgus iekšējie kārtības noteikumi.

Rīgas domes Īpašuma departaments vairākkārt pieprasīja SIA “TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ”, nekavējoties atbrīvot iznomāto zemesgabalu Nēģu ielā 1 no būvju lietotājiem un kustamās mantas, kas atrodas būvēs, kā arī demontēt uz zemesgabala esošās patvaļīgās būves - kioskus un nojumes. Ja darbi netiks veikti, tad Rīgas domes Īpašuma departaments š.g. 13.janvārī uzsāks patvaļīgi izbūvēto būvju, kas atrodas uz iznomātā zemesgabala demontāžu.


Deputāti pārrunā zoodārza plānus un aktualitātes 2020.gadā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi