Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Sigurds, Zigurds, Sigvards
Valūtas kursi
GBP: 0,8431
RUB: 68,1692
USD: 1,1035
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Apbalvoti Rīgas 2019. gada sporta laureāti 10.01.2020 14:43 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
VEF Kultūras pilī svinīgā ceremonijā „Rīgas sporta laureāts” ceturtdien, 9. janvārī, tika sveikti galvaspilsētas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārāko sporta pasākumu organizatori. Par 2019. gada Rīgas labāko sportisti atzina vieglatlēti Sindiju Bukšu, par labāko sportistu – pludmales volejbolistu Mārtiņu Pļaviņu. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā sumināja ilggadējo handbola treneri, tiesnesi, daudzu handbolistu meistarības un talantu attīstītāju Hariju Čebrikovu.

Sindiju Bukšu sveica gan par uzvaru Eiropas U23 čempionātā 200 metru skrējienā, gan par vairākkārtēju Latvijas čempiones titula iegūšanu 60, 100 un 200 metru skrējienos. Savukārt Mārtiņš Pļaviņš par labāko Rīgas sportistu atzīts pateicoties viņa izcīnītajai 3. vietai Pasaules kausa posmā, kā arī par 1. vietu Olimpiskās kvalifikācijas sacensībās.

Svinīgajā pasākumā balvu nominācijā „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām” saņēma paravieglatlēts Aigars Apinis par 1. vietu Pasaules čempionātā paravieglatlētikā diska mešanā, par 1. vietu lodes grūšanā un diska mešanā Latvijas čempionātā paravieglatlētikā, kā arī par augstāko pjedestālu lodes grūšanā un diska mešanā IWAS Pasaules spēlēs. Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzina basketbola komandu „TTT Rīga”, kura aizvadītajā gadā ieguva 1. vietu Eiropas sieviešu basketbola līgā un Latvijas čempionātā, kā arī par uzvaru Baltijas līgā. Savukārt Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos ir pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri izcīnīja 3. vietu Četru zvaigžņu Pasaules kausa posmā.

Par 2019. gada galvaspilsētas labāko treneri ir atzīta vieglatlētikas trenere Mārīte Lūse. Nominācijā „Uzlecošā zvaigzne sportā” balvu ieguva peldētāja Ieva Maļuka, kurai jau šobrīd pieder Latvijas rekords sešās disciplīnās. Maļuka Latvijas rekordus peldēšanā labojusi 32 reizes. Par gada notikumu 2019. gadā atzina Federācijas Kausa izcīņu (FED CUP tenisā, kas risinājās Rīgā. Nominācijā „Sporto visi kopā” balvu pasniedza tā sporta pasākuma organizatoriem, kuriem izdevies sarīkot aktivitāti, kas iemantojusi lielu rīdzinieku atsaucību. Un aizvadītajā gadā tas bija „Tet Rīgas maratons”.

Rīgas sporta laureāta pasākumam balvas bija veidojusi stikla māksliniece Ilze Dūdiņa.

Konkursu „Rīgas sporta laureāts” un tā uzvarētāju sveikšanas pasākumu rīkoja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi