Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kārlis, Spodris
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas domē viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas un Eiropas U 19 telpu futbola čempionāta rīkotāji 10.09.2019 16:33 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 10.septembrī, pie Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas, Latvijas Telpu futbola asociācijas un Eiropas U19 telpu futbola čempionāta dalībnieku pārstāvji.

Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja ar šobrīd Rīgā notiekošā UEFA U 19 Eiropas čempionāta saistītos jautājumus, uzsverot, ka šis ir vēsturisks sporta notikums Latvijas futbolam, telpu futbolam un valsts galvaspilsētai Rīgai. Latvijas Telpu futbola asociāciju šajā pasākumā pārstāvēja tās prezidents Vadims Ļašenko, valdes priekšsēdētāja vietnieks Arturs Gaidels un biroja vadītāja Tamāra Kabakova. Savukārt Latvijas Futbola federāciju pārstāvēja tās prezidents Kaspars Gorkšs.

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs pateicās UEFA par uzticēšanos Latvijas Futbola federācijai rīkot šāda augstākā līmeņa turnīra rīkošanu Rīgā. Redzot, kādu iespaidu uz telpu futbolu un arī futbolu kā tādu atstāj šāda turnīra rīkošana, Burovs norādīja, ka Rīgas dome ir ieinteresēta palīdzēt visām iesaistītajām pusēm rīkot starptautiskos turnīrus Rīgā arī nākotnē. Klātesošie savā starpā vienojās, ka Latvija šobrīd vairāk atpazīstama ar panākumiem basketbolā, taču nākotnē būtu izcili iegūt starptautisku atpazīstamību arī caur futbolu un telpu futbolu.

Savukārt UEFA telpu futbola departamenta menedžeris Laurents Morels vēlējās atzīmēt, ka visas septiņas uz Rīgu ieradušās komandas ir ļoti gandarītas ar turnīra organizāciju un Latvijas galvaspilsētas viesmīlību. Rīgā ir radīti visi apstākļi, lai uzņemtu augstākā līmeņa UEFA sacensības.


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi