Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kārlis, Spodris
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīga un Somijas pilsēta Porvo diskutē par pilsētu attīstības jautājumiem 03.09.2019 13:17 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 3. septembrī, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs tikās ar Porvo (Somija) mēru Jukka-Pekka Ujula un ekspertu delegāciju, lai pārrunātu pilsētu attīstības jautājumus.

„Ir liels gods uzņemt Rīgā šādu augsta līmeņa delegāciju. Esam veidojuši un uzturējuši labas attiecības arī ar citām Somijas pilsētām, piemēram, jau 55 gadus sadarbojamies ar Pori, kopš 1964. gada, esam sadarbojušies arī ar Helsinkiem dažādos Eiropas Savienības fondu projektos. Rīga, tāpat kā Somijas pilsētas, ir dalībniece daudzās starptautiskās savienībās – Baltic Metropoles, Union of Baltic Cities, Eurocities un citās, tādā veidā veicinot starptautisku viedokļu apmaiņu nozaru ekspertu starpā. Šodien ir īpaša diena, jo šim sarakstam varēsim pievienot klāt Porvo,” sacīja Rīgas pilsētas izpilddirektors.

Tikšanās dalībnieki konsultējās par aktuālajiem pilsētas attīstības, pārvaldības, budžeta veidošanas, izglītības, mobilitātes, ūdensapgādes un attīrīšanas jautājumiem, kā arī dalījās pieredzē par iedzīvotājiem un viesiem pievilcīgas pilsētvides veidošanu.

Pasākuma izskaņā abu pilsētu pārstāvji apmainījās dāvanām. Rīgas pilsētas izpilddirektors Porvo mēram pasniedza stikla vitrāžu ar Vecrīgas skatu.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi