15.10.2019
Eda, Hedviga, Helvijs
  Ziņas / Rajonos un priekšpilsētās
Īstenos sešus konkursā uzvarējušos apkaimju attīstības projektus 26.09.2019 12:29 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 26.septembrī, Rīgas apkaimju attīstības projektu īstenošanas konkursa komisija apstiprināja balsošanas rezultātus, realizācijai virzot sešus, visvairāk iedzīvotāju balsu ieguvušos, projektus.

Finansējuma saņemšana tika apstiprināta multifunkcionāla sporta laukuma izveidei Brasā, piešķirot 100 tūkstošus eiro, Āgenkalna laukuma izveidei, piešķirot 100 tūkstošus eiro, visu paaudžu sporta kompleksa izveidei un bezmaksas nodarbību organizēšanai Ķengaragā, piešķirot 55 tūkstošus eiro, kā arī atpūtas zonas ar četrām rekreācijas vietām Daugavmalā izveidei Dārziņos, piešķirot 100 tūkstošus eiro, sabiedriskā autobusa pieturvietas labiekārtošanai Rītabuļļos, piešķirot 80 tūkstošus eiro un Jaunciema kultūras pirts izveidei, piešķirot 59,8 tūkstošus eiro. Visu realizējamo projektu kopsumma ir 494,8 tūkstoši eiro.

Konkursā izvēlētos projektus uzdots īstenot atbildīgajām pašvaldības izpilddirekcijām un Satiksmes departamentam. Plānots, ka darbi pie projektu īstenošanas sāksies jau tuvākajā laikā.

Jau ziņots, ka ar vairāk nekā 10 tūkstošu iedzīvotāju dalību, noslēgusies balsošana Rīgas apkaimju attīstības projektu īstenošanas konkursā. Mājaslapā "www.balso.riga.lv" no 19.augusta līdz 19.septembrim notika balsošana par 14 Rīgas apkaimju attīstības projektu īstenošanas konkursa pieteikumiem.

Izsludinātā konkursa nolikums paredz, ka viena apkaimju attīstības projekta realizācijai var piešķirt finansējumu līdz 100 000 eiro. Kopumā pašvaldība šiem mērķiem 2019.gada budžetā ir paredzējusi finansējumu 500 000 eiro apmērā. Konkursam projektus varēja pieteikt gan nevalstiskās organizācijas, gan biedrības, gan arī nodibinājumi, kas pārstāv Rīgas apkaimju intereses.

Papildu informācija mājaslapā www.balso.riga.lv .

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Paziņo Latvijas Nacionālā teātra piebūves metu konkursa rezultātus

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.