Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kārlis, Spodris
Valūtas kursi
GBP: 0,8436
RUB: 69,0442
USD: 1,1025
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Ar AS “Kauno tiltai” vadību pārrunās Brasas tilta pārbūves turpmāko gaitu 03.09.2019 14:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 4. septembrī, plkst. 14.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Faļkovs un Satiksmes departamenta vadība tiksies ar AS “Kauno tiltai” pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par Brasas tilta pārbūvi. Tikšanās laikā Rīgas domes vadība ar būvuzņēmējiem pārrunās līdzšinējo sadarbību un darbu organizāciju, lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt dzelzceļa pārbrauktuves izbūvi zem pārvada

Tikšanās ar AS “Kauno tiltai” vadību notiks Rīgas domē, 220. kabinetā. Pēc sanāksmes, ap plkst. 14.30, žurnālistiem būs iespēja uzdot jautājumus.
 
Brasas pārvada pārbūves darbi tika uzsākti šā gada aprīli, taču pēc apbedījumu atklāšanas zem brauktuves, darbi tika apturēti. Būvdarbi līdz šim nav atsākti, jo veicot pārvada nesošo konstrukciju stāvokļa inspekciju, konstatēja, ka  nepieciešams izstrādāt būvprojekta izmaiņas, kuru ietvaros tiktu izstrādāti jauni pārvada nesošo konstrukciju elementu risinājumi.

Brasas pārvads pār dzelzceļu uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1959. gadā un līdz šim būtiski pārbūves darbi nav veikti. Kopējās darbu izmaksas ir gandrīz 11miljoni eiro, būvdarbus veic Lietuvas uzņēmums AS "Kauno tiltai".


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi