Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
14.12.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Auseklis, Gaisma
Valūtas kursi
GBP: 0,8351
RUB: 69,9930
USD: 1,1174
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Pieejama plaša informācija par Rīgas svētkiem 14.08.2019 10:46 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Jau pēc dažām dienām visi ceļi vedīs uz galvaspilsētu, kur notiks ikgadējie Rīgas svētki, aicinot izzināt pilsētas leģendas, teikas un nostāstus, baudīt daudzveidīgu kultūras un sporta aktivitāšu programmu, tādēļ Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, kur pieejama detalizēta informācija par svētku pasākumiem.

Par Rīgas svētku programmas notikumiem jau no jūlija vidus ikvienam interesentam ir iespēja uzzināt svētku mājas lapā: www.rigassvetki.lv. Savukārt svētku aktuālos jaunumus pirmie izlasīs tie, kas sekos svētku sociālo tīklu Twitter un Instagram kontam. Kā katru gadu, arī šogad, ir iespēja piedalīties svētku rīkotāju piedāvātajos konkursos un laimēt balvas, konkursi tiek izsludināti Rīgas svētku sociāla medija Facebook kontā.

Iedzīvotājiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta informācija par svētku programmu arī drukātā formātā – bukletos, kas šobrīd atrodami Rīgas domes apmeklētāju pieņemšanas centros un Rīgas tūrisma informācijas centros. Svētku dienās šie bukleti būs pieejami informācijas centros pie Laimas pulksteņa un 11. novembra krastmalā, kā arī pasākumu norišu vietās.

Svētku informācijas centrs pie Laimas pulksteņa darbu uzsāks jau piektdien, 16. augustā, no plkst. 15.00 līdz plkst. 22.00. Sestdien informācijas centrs darbu sāks jau plkst. 10.00 un būs pieejams līdz pat plkst. 22.00, bet svētdien tā darba laiks būs no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00.

Šogad Rīgas svētki veltīti Rīgas leģendām, jo leģendas un vēstures elpa ir tā, kas strāvo Vecrīgas ieliņās, tās senajās celtnēs, brīnumaini atdzīvojoties ikreiz, kad Rīga svin svētkus. Ikviens aicināts piedalīties Rīgas svētku svinībās, kur varēs izzināt pilsētas leģendas, teikas un nostātus.

Rīgas svētku dienās, 17. un 18. augustā, sabiedriskais transports būs bez maksas.

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”. Tos organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838, mob. tālr.: 26708034
www.iksd.riga.lv
twitter.com/RDIKSD
facebook.com/rd.iksd
youtube.com – RD IKSD


Diskusija par Rail Baltica projekta realizāciju Rīgas teritorijā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi