Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kintija, Kora
Valūtas kursi
GBP: 0,8324
RUB: 68,7554
USD: 1,0835
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Notiks amatieru turnīri, gatavojoties „Rīgas pludmales volejbola nedēļai” Doma laukumā 09.08.2019 12:56 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
„Rīgas pludmales volejbola nedēļa”, ka šogad notiks no 28. līdz 30. augustam, nav tikai pludmales volejbola svētki, kuros var tikties ar Latvijas un pasaules atzītajiem pludmales volejbolistiem un vērot viņu spēles, bet arī iespēja amatieriem izbaudīt spēli prožektoru gaismā pašā pilsētas sirdī.

Arnis Tunte pasākuma galvenais organizators atzīst, ka pludmales volejbola popularitāte Latvijā nemitīgi pieaug, palielinoties amatieru un entuziastu kustībai sporta klubos. Tieši tāpēc „Rīgas pludmales volejbola nedēļas” ietvaros īpaša vieta tiek sniegta amatieru turnīriem.

Uzspēlēt ekskluzīvākajā pludmales volejbola laukumā Latvijā šogad varēs arī amatieri: „Amatieru”, „King & Queen” un „MIX” turnīros. Lai iegūtu iespēju spēlēt Doma laukumā, tiek izsludināti amatieru atlases turnīri, kas notiks „O-Sands” āra laukumos, Skanstes ielā 2 b.

9. augustā plkst. 18.30 būs „ King & Queen” turnīrs, 16. augustā plkst. 18.30 – „Amatieru” turnīrs un 23. augustā plkst.18.30 – „MIX” turnīrs.

Visaizraujošākie pludmales sporta pasākumi Doma laukumā norisināsies no 28. līdz 30.augustam. „Rīgas pludmales volejbola nedēļā” būs iespējams tikties ar pašmāju labākajām pludmales volejbolistēm Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenko, kas ir parādījušas lielisku sniegumu un pretendē uz dalību Olimpiskajās spēlēs. Viņām laukumā pretī stāsies viešņas no Nīderlandes - Marlēna Ramonda Van Jersela (Marleen Ramond–Van Iersel) un Džoja Stube (Joy Stubbe), kuras arī neatlaidīgi cīnās, lai sasniegtu Olimpiskās spēles. Šāda līmeņa starptautiska sieviešu pludmales volejbola spēle Latvijā būs skatāma pirmo reizi.

Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem baudāmākajiem nedēļas notikumiem noteikti būs „King of the beach” turnīrs, kurā par Doma laukuma Kinga titulu individuāli, katrā spēlē mainoties ar pāriniekiem, sacentīsies Mārtiņš Pļaviņš, Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš un Edgars Točs.

Jau ierasti pasākumā viena diena būs veltīta jauniešiem, kuriem būs iespēja piedalīties treniņos un citās aktivitātēs un satikt savus pludmales volejbola elkus. Uzspēlēt ekskluzīvākajā pludmales volejbola laukumā Latvijā šogad varēs arī amatieri, bet Latvijas populārie sportisti, aktieri un mūziķi piedalīsies labdarības spēlē. Notiks arī brīvās cīņas smiltīs un citi pārsteigumi.

Arnis Tunte pasākuma idejas autors un galvenais organizators aicina visus atnākt klātienē un piedzīvot pludmales volejbola lielisko atmosfēru: „Pagājušogad mēs izdarījām šķietami neiespējamo – pierādījām, ka pludmales volejbols var ienākt pašā Rīgas centrā, izbūvējot tur smilšu laukumus. Arī šogad neapstāsimies pie jau sasniegtā un esam gatavi ļauties jauniem izaicinājumiem un neaizmirstamam vasaras noslēgumam Vecrīgā.”

Šāds pasākums nebūtu iespējams bez atbalstītājiem. Pasākumu rīko SIA „O-Sands” sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. To atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un sponsori „LDZ apsardze”, Pafbet.lv, „Ekoosta”, „Helio” „Grindex, kā arī Latvijas Olimpiskā Komiteja, „Druva”, „Auto Blitz” un „ZUSA”.

Plašāka informācija: Līva Švarce, tālr.:+371 28670508; E-pasts: info@o-sands.lv; interneta vietne: www.osands.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas laboratoriju korpuss svin spāru svētkus
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi