Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kintija, Kora
Valūtas kursi
GBP: 0,8324
RUB: 68,7554
USD: 1,0835
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Grīziņkalnā notiks „Ghetto Football” ielu futbola turnīrs 12.08.2019 14:34 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
„Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 14. augustā, Rīgā, Grīziņkalnā notiks trīs pret trīs ielu futbola nozīmīgākais starptautiskais turnīrs „Ghetto Champions League 2019 by Ghetto Football”, kurā Latvijas labākās astoņas komandas konkurēs ar viesiem no sešām valstīm – Beļģijas, Krievijas, Spānijas, Lietuvas, Vācijas un Brazīlijas.

„Ghetto Champions League 2019” 16 komandu turnīrā Latviju pārstāvēs „Ghetto Football” ranga labākās astoņas vienības – „TGK”, „Who is Yanka”, „Varakļāni”, „72”, „AAAA”, „BJFK Jēkabpils”, „Armani Bezmani”, „Trippin’ Around”.

Brazīlijā gandrīz katram bērnam futbols sākas ar spēlēšanu uz ielas. „Ghetto Champions League 2019” šīs valsts futbola godu aizstāvēs Latvijas 2. līgas klubā „Albatroz SC” spēlējošie brazīlieši, kuru pulkā, protams, būs arī „Ghetto Football” labi zināmais Felipe Gabriels dos Santos Ksavjērs.

Beļģijas profesionālais ielu futbola spēlētājs Mohameds „M10” Reda uz Grīziņkalnu atvedīs divas komandas Beļģijas. Krieviju pārstāvēs komanda „Street Madness”, kas ir ne tikai spēcīga, bet arī autentiska ielu futbola vienība ar spēlētājiem no dažādām Krievijas pilsētām.

Vācijas kvartets „Panna Match BLN” ir atpazīstamākā un spēcīgākā ielu futbola komanda šajā valstī. Tās sastāvā spēlēs arī „Pannas” pasaules čempions Fatihs Hatipoglu.

Lietuvas galvaspilsētas Viļņas ielu futbola kustība „Overtime” veidos savu izlasi. No Spānijas ieradīsies „Street Roots” turnīra uzvarētāji no Barselonas.

„Ghetto Champions League 2019” 16 komandas būs sadalītas četrās apakšgrupās pa četrām, turklāt proporcionāli izliekot Latvijas vienības – pa divām katrā apakšgrupā. Izslēgšanas turnīrā iekļūs pa divām labākajām komandām no apakšgrupas, pēc tam izspēlējot ceturtdaļfinālus, pusfinālus un finālu.

„Ghetto Football” ranga astoņas labākās komandas 14. augustā spēlēs starptautiskajā turnīrā, tādēļ citām 17+ grupas vienībām būs lieliska iespēja apliecināt savu spēku, pretendējot uz vietām labāko trijniekā un iegūt vērtīgos ranga punktus, lai piedalītos 28. augusta superfinālā.

17+ grupas superfināla čempionvienība saņems apmaksātu braucienu uz Spāniju, lai klātienē vērotu par „El Clasico” dēvēto maču starp šīs valsts grandiem – „Real Madrid” un „Barcelona”. 17+ grupas sezonas ranga uzvarētāji, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Futbola federāciju, kopā ar Latvijas valstsvienību šā gada rudenī dosies uz izbraukuma spēli Izraēlā vai Austrijā. Savukārt U16 grupas superfināla uzvarētāji 2020. gadā dosies uz Eiropas čempionātu futbolā.

„Ghetto Football” atbalsta arī Rīgas pašvaldības. „Ghetto Football” sacensību projekts guvis atbalstu arī no Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gada valsts budžeta.

Papildinformācija: Antons Semeņaks, E-pasts: semenaks@gmail.com; tālr.: +371 25233156

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas laboratoriju korpuss svin spāru svētkus
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi