Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kintija, Kora
Valūtas kursi
GBP: 0,8324
RUB: 68,7554
USD: 1,0835
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Devīto gadu notiks pasākums „Rīgas sporta nakts” 28.08.2019 15:31 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sestdien 31. augustā, devīto gadu pēc kārtas notiks pasākums „Rīgas sporta nakts”, kurā būs iespējams sportot kopā ar sportistiem, vērot mūzikas grupu priekšnesumus, iepazīt dažādus sporta veidus, kā arī uzzināt par sporta programmām Latvijas Universitātē.

„Rīgas sporta nakts” risināsies pilsētas centrā - Esplanādē no plkst. 15.00 līdz 22.00. Apmeklētājiem būs iespēja pie vairāk nekā 30 sporta veidu organizācijām, federācijām un klubiem izmēģināt savus spēkus sportiskās aktivitātēs.

Par izklaides programmu rūpēsies grupa „Nedārgi”. Uz skatuves būs intervijas ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem, kā arī paredzēti sporta veidu paraugdemonstrējumi.

„Rīgas sporta naktī” sev piemērotu pasākumu būs iespējas atrast ikvienam. Varēs vērot velotriāla sacensības, uzzināt par 7. septembrī gaidāmo „Vecāķu skrējienu”, kā arī 21. septembrī Mežaparkā paredzēto „We Run Riga” skrējienu. Šogad jau otro gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas Modernās pieccīņas federācijas „Global Laser Run City Tour Riga” rīkotās sacensības. Vēl ikviens varēs startēt airēšanas sacensībās, sportot kopā ar kustību „Sporto Rīga”, Latvijas Vieglatlētikas savienības stendā iepazīt „sporta karalienes” (vieglatlētikas) disciplīnas, kā arī sīkāk uzzināt par vēl daudziem citiem sporta veidiem un satikt to labākos sportistus. Būs arī lieliska iespēja izmēģināt virves vilkšanas trenažieri, iejusties paukošanas sacensībās kopā ar Latvijas Olimpiskās Vienības sportisti Jutu Mālnieci.

„Rīgas sporta naktī”, kā ierasts, neiztiks arī bez galda hokeja cīņām, masrestlinga un pauerliftinga. Šogad pasākuma dalībniekiem būs iespēja izmēģināt spēkus veicot distanci uz kāpšanas sienas, ko nodrošinās Latvijas Alpīnistu federācija. Triatlona stendā varēs satikt dalībniekus, kuri nenobijās un augustā pievarēja „Rīgas triatlonu”.
Pasākumu vadīs divu olimpisko spēļu dalībnieks biatlonā Jēkabs Nākums, kuram piebiedrosies sporta pārraižu komentētājs Anatolijs Kreipāns.

„Rīgas sporta nakti” atbalsta Rīgas pašvaldība un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, organizē biedrība „Sporta klubs „Sportlat””.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas laboratoriju korpuss svin spāru svētkus
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi