19.08.2019
Imanta, Melānija
  Ziņas / Rīgas domē
Apsekos jaunizveidotā sporta un atpūtas laukuma būvdarbus Bolderājā 02.08.2019 14:48 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 5.augustā, plkst. 14.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas vadītājs Aleksejs Rosļikovs kopā ar Pilsētas attīstības departamenta, Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāvjiem un celtniekiem apsekos jaunizveidotā atpūtas un sporta laukuma būvdarbus Bolderājā, Lemešu ielā 7.

Darbs pie atpūtas vietas izveides sākts jau 2016.gadā, kad projekta pirmās daļas ietvaros izbūvētas sešas aktivitāšu zonas ar dažādiem elementiem gan bērniem, gan jauniešiem un pat senioriem. Tagad 1.kārtas darbi ir noslēgušies un sākts darbs pie projekta 2.kārtas, kuras ietvaros izbūvēs pastaigu celiņus, skriešanas un šūpoļu zonu, kā arī veiks teritorijas apzaļumošanu, labiekārtošanu un apgaismojuma ierīkošanu.

Aicinām pasākumā piedalīties arī mediju pārstāvjus! Jūsu ērtībai būs nodrošināts transports, kas līdz plkst.13.20 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

Informāciju sagatavoja:

Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Rīgas domes vadība apseko Salu tilta un Krasta ielas būvniecības darbu gaitu