20.09.2019
Ginters, Guntra, Marianna
  Ziņas / Uzņēmējdarbība
Aicina pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū 29.08.2019 15:50 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina amatu meistarus – individuālos latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotājus un lauku saimniecībās audzētas ražas, kā arī siera, gaļas, maizes, zivju, biškopības produktu, dabīgās kosmētikas un pirts lietu individuālos ražotājus pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū, kas šogad risināsies 28. septembrī Rīgā, Doma laukumā, Herdera laukumā, Jaunielā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās.

Miķeļdienas gadatirgus Rīgā ir tradicionāls rudens ražas svētku pasākums, kurā apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos ir iespēja baudīt arī kultūras programmu. Gadatirgū iespējams iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru izstrādājumus, kā arī nopirkt svaigas rudens ražas veltes, zāļu tējas, dabīgo kosmētiku un pirts lietas, gaļu, zivis, medu, maizi, sieru un citus gardumus.

Miķeļdienas gadatirgus organizators ir Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība. Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski līdz 2. septembra plkst. 18.00, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi: avesol@riga.lv

Tirdzniecības noteikumi, kā arī pieteikuma veidlapas pieejamas tīmekļa vietnēs: www.kultura.riga.lv un www.avesol.riga.lv

Papildinformācija par tirdzniecību Miķeļdienas gadatirgū: Ilze Ozola, tālr.: 67181059, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai e-pasts: avesol@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838, mob. tālr.: 26708034