Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
06.12.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola
Valūtas kursi
GBP: 0,8447
RUB: 70,7798
USD: 1,1094
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Uzņēmējus aicina iesaistīties desmitajā – jubilejas gada – vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš” 01.07.2019 15:54 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) arī šogad aicina uzņēmējus un biznesa institūcijas kļūt par festivāla dalībniekiem un piedalīties 10. vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”, kas risināsies no 2019. gada 6. decembra līdz 2020. gada 12. janvārim katru vakaru, kad ielās iedegas spuldzes.

Uzņēmēji aicināti līdz 14. oktobrim pieteikt savus finansētos oriģināla un tematiska dizaina vides objektu projektus izvērtēšanai Pilsētas svētku noformējuma Mākslinieciskajai padomei, iesniedzot projektu vizualizācijas un aprakstus. Iesniegtie projekti, kas pēc Mākslinieciskās padomes vērtējuma atbildīs festivāla formātam, tiks iekļauti festivāla ekspozīcijā.

Šogad, kad festivāls svin 10. gadadienu, tas jau kļuvis par pazīstamu Rīgas zīmolu, aicinot ikvienu domāt radoši un novērtēt vidi, kurā dzīvojam, paskatīties uz to no cita skatupunkta. Īpaši festivālam oriģinālus darbus rada gan profesionāli mākslinieki, gan Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, gan radošā sabiedrība un uzņēmēji. Šajā festivālā process un rezultāts ir vienlīdz nozīmīgi!

Pa šiem gadiem festivāls ir paplašinājis savas robežas, jo vairāki vides objekti bija skatāmi kaimiņvalstu, Lietuvas un Igaunijas, galvaspilsētās. Interesi par festivālu ir izrādījuši Vācijas, Krievijas, Japānas, Itālijas plašsaziņas līdzekļi, atzīstot, ka tas ir oriģināls un viens no savdabīgākajiem tūristu apskates vērtiem pasākumiem gan Rīgā, gan Eiropā.

Projekti jāiesniedz 2019. gada līdz 14. oktobrim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā (K. Valdemāra ielā 5). Iesniedzamo projektu tehniskās prasības un informācija par festivālu pieejama tīmekļa vietnē: www.kultura.riga.lv sadaļā „Svarīgi”.

Kontaktinformācija pieejama pa tālruni 67043664 vai e-pastu: Laura.Gulbe@riga.lv

Informācija par iepriekšējo gadu festivāla norisēm atrodama tīmekļa vietnē: www.eglufestivals.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838, mob. tālr.: 26708034
www.iksd.riga.lv
twitter.com/RDIKSD
facebook.com/rd.iksd
youtube.com – RD IKSD


Rīgā iededz svētku egli un sāk darboties Ziemassvētku tirdziņi
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi