Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kintija, Kora
Valūtas kursi
GBP: 0,8324
RUB: 68,7554
USD: 1,0835
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas izglītības iestāžu remontdarbus pabeigs pirms jaunā mācību gada 25.07.2019 15:41 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Lai pārliecinātos par izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam, ceturtdien, 25. jūlijā, Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes priekšnieku Rihardu Rusinu apsekoja būvniecības darbu gaitu Rīgas Hanzas vidusskolā (Grostonas ielā 5) un Rīgas Valda Zālīša sākumskolā (Kalpaka bulvārī 8).

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs: “Šogad Rīgā norit dažāda veida un apjoma remontdarbi 40 bērnudārzu un 50 skolu ēkās. Visi darbi norit saskaņā ar plānoto grafiku un noteiktos apjomos. Arī būvniecībā iesaistīto speciālistu skaits objektos ir pietiekams, lai nodrošinātu darbu kvalitāti atbilstoši izvirzītām prasībām. Šodien klātienē guvām pārliecību, ka līdz ar jaunā mācību gada sākumu, šogad ieplānotie remontdarbi būs pabeigti.”

Rīgas Hanzas vidusskolā šobrīd norit aktu zāles un viena no skolas ēkas korpusiem atjaunošanas darbi. Šobrīd ir izpildīti praktiski puse no plānotajiem būvniecības darbiem. Ir izbūvētas lielākā daļa no telpu starpsienām un izbūvēti griesti. Praktiski ir veikti visu tīklu un sistēmu nomaiņas darbi. Ir izbūvēta jauna ventilācijas sistēma, Jau tuvākā laikā ir plānots uzsākt jauno grīdas segumu ieklāšanas darbus.  Darbi skolā tika uzsākti aprīļa vidū, tāpēc tos ir plānots  pabeigt augusta vidū.

Savukārt Rīgas Valda Zālīša sākumskolas ēkas otrajā stāvā šobrīd norit izlases veida telpu atjaunošanas darbi, kuru laikā tiks atjaunotas mācību klases, skolas gaiteņi un labierīcību telpas. Šobrīd ir jau izpildīti apmēram 40 % no visiem plānotajiem darbiem. Ir veikti visi demontāžas darbi un uzsākti visi celtniecības darbi – sienu un griestu apdare, jaunu grīdu izbūve un to segumu nomaiņa. Šobrīd norit arī visu tīklu nomaiņas darbi un tiek izbūvēta jauna ventilācijas sistēmas. Būvniecības darbi vēsturiskajā ēkā tika uzsākti jūnija beigās, bet tos ir plānots pabeigt augusta pēdējā nedēļā.

Pēc visu darbu pabeigšanas gan skolu mācību telpas, gan gaiteņi un aktu zāle tiks aprīkoti arī ar jaunām mēbelēm un mācību procesam nepieciešamo inventāru.

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece, tālr.: 67037357; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv


Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas laboratoriju korpuss svin spāru svētkus
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi