Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kārlis, Spodris
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Jūlijā kultūrtelpās “Strops” iedzīvotājiem pieejama daudzveidīga bezmaksas programma 03.07.2019 10:54 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Jūlijā kultūrtelpās “Strops” turpinās daudzveidīga programma ar deju vakariem, koncertiem, izzinošām aktivitātēm, lekcijām, izrādēm un radošām meistardarbnīcām. Pasākumi iedzīvotājiem pieejama bez maksas. Kultūrtelpas “Strops” šogad darbojas Pļavniekos - “Zaļajā birzī”, A. Saharova ielā un arī Ziepniekkalnā, Ēbelmuižas parkā.

Pļavnieku “Stropā” apmeklētāji šovasar gaidīti sestdienu priekšpusdienā, kā arī trešdienu un piektdienu vakaros, savukārt Ziepniekkalnā pasākumi notiks sestdienās, otrdienās un ceturtdienās.

Pļavniekos iedzīvotājus jūlijā priecēs dziesminiece Anta Eņģele, grupa “Willow Farm”, krievu tautas kameransamblis “Lira”, dziesminieks Arnis Miltiņš, ģitārists Reinis Jaunais, laikmetīgās mūzikas apvienība “Trio Con Brio” un soliste Irina Utkina. Pļavnieku “Stropā” jūlijā varēs apmeklēt sociālo deju vakaru, krāsaino smilšu kārtošanas darbnīcu, lekciju “Kā dzīvot dabai draudzīgāk?”, kā arī iesaistīties izglītojošā spēlē par Rīgu un Pļavnieku apkaimi. Bērnus gaidīs izrādē “Laimes slotiņa”.

Ziepniekkalnā ikviens gaidīts dziesminieka Goran Gora, laikmetīgās mūzikas apvienības “Trio Con Brio”,  latviešu – franču dueta “Viņš un viņa” koncertos, kā arī dzejnieka Toma Treiberga autorvakarā, Maijas Kalniņas dziesmu un dzejas vakarā, sapņu ķērāju gatavošanas, mozaīkas veidošanas darbnīcās un sociālo deju vakarā. Iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties apvienības “Katrīna Dimanta Music” koncertā un sadziedāšanās vakarā, dzirdēt rūdīšanās skolas pasniedzēja Māra Žundas lekciju “Rūdīšanās izaicinājums mūsdienās” un izmēģināt staigāšanu pa ledu, kā arī apmeklēt lekciju “Kā dzīvot dabai draudzīgāk?”. Ziepniekkalna “Stropā” īpaši gaidīti bērni, kuriem sarūpēta izrāde “Kaka un pavasaris” un arī leļļu teātra izrāde “Esmu liels”.
 
Jūlija pasākumu programma kultūrtelpās “Strops” atrodama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā “Facebook” www.facebook.com/kulturtelpasstropi.
Kultūrtelpas “Strops” ir viens no Latvijas simtgades Rīgas pasākumu programmas projektiem, to atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu kultūrtelpu darbības laikā organizē biedrība “I Did It”.
 

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi