Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
15.09.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Sakops Krišjāņa Barona ielas kokus un krūmus 11.06.2019 16:46 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Reaģējot uz publiskajā telpā izskanējušo informāciju, ka netiek nodrošināta pienācīga Krišjāņa Barona apstādījumu kopšana, Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja otrdien, 11. jūnijā, vienojās ar Rīgas domes Mājokļu un vides departamentu, ka tas nodrošinās koku kopšanu, tajā skaitā arī laistīšanu. Vienlaikus departaments vērsīsies pie SIA „Rīgas meži” ar lūgumu uzņemties rūpes par krūmu stādījumiem.

Deputāti nolēma atteikties no augu stādījumiem podos, jo to iekārtošanas un kopšanas izmaksas ir pārāk dārgas. Tika nolemts lūgt SIA „Rīgas meži” pārstādīt podos esošos skujeņus pilsētas zaļajās zonās, kur tiem būtu labvēlīgāki augšanas apstākļi. Patlaban podos joprojām stāv iepriekšējā gada rudenī izveidotās rudens/ziemas kompozīcijas, ko pavasarī bija plānots nomainīt ar atraitnītēm un citām pavasara puķēm, bet vasarā – ar vasaras puķēm, savukārt rudenī atkal veidot jaunas rudens/ziemas kompozīcijas. Diemžēl finanšu līdzekļu trūkuma dēļ podos nav iespējams trīs reizes gadā mainīt augus, kā to bija iecerējuši ainavu arhitekti. Podi tiks uzglabāti un izmantoti citos pilsētas apzaļumošanas projektos.

„Paldies sabiedrībai par ieinteresētību šīs problēmas aktualizēšanā. Es pats personīgi sekošu līdzi tam, lai Krišjāņa Barona ielas koki tiktu sakopti, un cerams, ka pārstādītie skujkoki labi ieaugs Rīgas parkos un skvēros, kur tie varēs zaļot daudz ilgāk,” sacīja Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece, tālr.: 26554446; e-pasts: Dzintra.Abolina@riga.lv


Atklāj Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa atjaunotās telpas Sarkandaugavā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi