Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Kārlis, Spodris
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Pēterdienas svētki Rīgas Sv. Pētera baznīcā 28.06.2019 09:49 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sestdien, 29. jūnijā, Pēterdienas svētku ietvaros Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies vairāki koncerti un tiks noturēta Svētā Mise par godu svētajiem apustuļiem Pēterim un Pāvilam.

Jau otro gadu pēc kārtas 29. jūnijā Rīgas Sv. Pētera baznīcā tiks svinēti Pēterdienas svētki par godu svētajiem apustuļiem Pēterim un Pāvilam. Šogad Rīgas iedzīvotājiem un galvaspilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt vairākus Pēterdienai veltītus pasākumus.

No plkst. 16.00 līdz plkst. 17.00 notiks Kanādas Bruņoto spēku Centrālā orķestra koncerts, diriģents Džons Fulertons (Fullerton). Koncerta programmā iekļauta latviešu un kanādiešu oriģinālmūzika un tautas dziesmu aranžējumi.

No plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00 būs Svētā Mise, ko noturēs Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzes bīskaps Andris Kravalis. Svēto Misi ar dziedājumiem papildinās kamerkoris „Versija”.

No plkst. 20.00 līdz plkst. 21.00 skanēs koncerts „Baltijas un Amerikas mūsdienu kora mūzika”. Koncertā piedalīsies Vašingtonas Universitātes (Sietla, Vašingtona, ASV) koncertkoris un koris „Kamerdziedoņi”, diriģenti – Džefrijs Borss (Boers) un Džizele Uaiersa (Wyers), kā arī pašmāju jauktais koris „Cantus Fortis” diriģenta Ivara Cinkusa vadībā.

Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Papildinformācija: Liena Bogatirēviča, Rīgas Sv. Pētera baznīcas pārvaldes projektu vadītāja, tālr.: 67181943; E-pasts: liena.bogatirevica@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Vineta Žilinska, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības mediju un komunikācijas projektu vadītāja., tālr.: 67181444; E-pasts: vineta.zilinska@riga.lv


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi