16.06.2019
Justīne, Juta
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
AS „Rīgas siltums” ieguvusi statusu „Ģimenei draudzīgi” 12.06.2019 13:43 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS „Rīgas siltums” šogad ir saņēmusi statusu „Ģimenei draudzīgi”. Šādu statusu uzņēmumiem piešķir Latvijas Republikas Labklājības ministrija „Ilgtspējas indeksa” ietvaros.

AS „Rīgas siltums” valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis, saņemot šo balvu, uzsvēra: „Latvijas prezidents Kārlis Ulmanis ir teicis - „Ģimene ir sargājama, ceļama, viņa jādara labāka, jo no veselīgām ģimenēm sastādās veselīga tauta.” Mūsdienās darbā mēs pavadām lielāko daļu sava laika. Tas ietekmē mūsu fizisko un emocionālo veselību. Tādēļ vēl jo svarīgāk, lai darba un personīgā dzīve būtu zināmā harmonijā. Ģimene ir veselīgas sabiedrības pamats. Mēs kā darba devējs rūpējamies, lai mūsu darbinieki būtu līdzsvarā starp darba un ģimenes dzīvi, lai viņi ikdienā justu mūsu atbalsta plecu. Tādēļ iekšējā kultūrā ir izveidota pasākumu sistēma darbiniekiem. Esam priecīgi katru gadu satikt kolēģu ķiparus, just līdzi viņu panākumiem Vasaras sporta svētkos, svinēt Ziemassvētkus, vai sniegt atbalstu skolas gaitas uzsākot. Esmu gandarīts, ka mums izdevās ieviest mentoringa sistēmu darbiniekiem, kuri atgriežas pēc ilgstošas prombūtnes, kas, protams, ir aktuāli arī māmiņām. Un lielākais sasniegums pēdējā gadā - esam izveidojuši bērnu istabu, protams, vēl ir daudz darāmā, tomēr esam uz pareizā ceļa! Ar lielu entuziasmu mēs mācāmies no labākajiem un mums ir vēl daudz labu ideju, kuras plānojam īstenot, lai aizvien uzlabotu darba vidi uzņēmumā!”

Kopumā statusu „Ģimenei draudzīgi” saņēma 38 uzņēmumi. Šīs kompānijas uz gadu ir ieguvušas arī tiesības izmantot logo „Ģimenei draudzīgi” savā uzņēmumā, interneta vietnē, plašsaziņas līdzekļos un darba sludinājumos.

Par AS „Rīgas siltums”
AS „Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.
77 % no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometru, no kuriem 74 % atrodas AS „Rīgas siltums” īpašumā.

AS „Rīgas siltums” akciju kapitāls sadalās šādi: Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), SIA „Enerģijas risinājumi. RIX” (2%), AS „LATVENERGO” (0,005%).

Informāciju sagatavoja: Linda Rence, AS „Rīgas siltums” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja, tālr.: (+371) 67017225; E-pasts linda.rence@rs.lv; interneta vietne: www.rs.lv

Daugavā ielaisti nēģu kāpuri